2023 yılı istanbul travesti için ışıl ışıl gelecek

istanbul travesti
istanbul travesti

2023 yılı istanbul travesti için ışıl ışıl gelecek

istanbul travesti
istanbul travesti

Yeni yılda istanbul travesti kendini ışıl ışıl görmek istiyor. Bunu ciltlerinden başlayarak yapıyorlar. Yepyeni bir yıl kapıda… Yeni yılda kendimizin en güzel versiyonuyla süper bir yıl geçirmek için 2023 kararların arasında pürüzsüz cilt görünümü ile ışıldayan bir cilde kavuşmak yatıyorsa, şimdiden hazırlıklara başlamalısınız. Cildiniz için uygulayabileceğiniz doğal yöntemlerin yanı sıra kısa zamanda hızlı sonuç almanızı sağlayan medikal uygulamalar da var. istanbul travestileri için cildinizi yeni yıl hazırlayacak son dönemi en popüler uygulamalarını hazırladık.

Bir yıl daha geride kalıyor. Heyecanla beklediğimiz yılbaşı akşamına sayılı günler var. Bu özel günde hepimiz yeni yılı en güzel halimizle karşılamak istiyoruz. Daha ışıltılı, parlak, sağlıklı bir cilt görünümü için henüz geç değil. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Reha Yavuzer yılbaşı akşamı cildimizin güzel görünmesi için yaptırabileceğimiz pratik ve iyileşme süresi kısa uygulamaları hakkında bilgiler verdi.

COOLASER: Amerika’da Kim Kardashian’ın güzellik sırrı olarak ortaya çıkan, Hollywood yıldızlarının gözdesi Coolaser, gelişmiş bir lazer teknolojisi. Coolaser’ın amacı deriyi yakmadan üst tabakanın uzaklaştırılması.

Bu işlem sonrasında alttan yeni, genç, daha parlak ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkar. Lazerin derin tabakalara yaptığı etki ise kolajen üretiminde artıştır. Kısaca Coolaser üst tabakayı yenilerken altta da yıllar içinde azalan kolajen dokunun yerine konulmasını sağlar.

En sık yüz ve el sırtına uygulanan bu özel lazer enerjisi sadece derinin üst tabakasını almakla kalmaz aynı zamanda derin tabakada mesajcı proteinleri aktive ederek yenilenme sürecini hızlandırır. Tüm vücuda uygulanabilen lazer diğer lazerlerden bu farkları ile ayrılırken aynı zamanda ısı hasarı da oluşturmaz.

Uygulama seans sayısı 1-6 arasında değişir.
Çoğu hasta 2 ve ya 4 seanslık protokole uygundur. Her seans ortalama 45-60 dk sürer.

NEM ENJEKSİYONU: Nem enjeksiyonu deri kalitenizi koruyan, cilt altının su tutmasını sağlayan ve deri elastikiyetini artıran bir uygulamadır.

Tek seferlik bir uygulama ile 9-10 aya kadar etkinlik elde etmek mümkün.
Bilimsel çalışmalar düzenli yaptıranlarda cilt yaşında 3 yıla kadar gençlik tespit etmekte.

FROZEN FACE PRO: Radyofrekans ve elektropolasyon teknolojileri ile cilt bakımına enerjinin girdiği gelişmiş bir teknoloji olan Frozen Face Pro deri üzerindeki porların açılarak deri altına besleyicilerin daha hızlı ulaşmasını sağlar.

Ağrısız ve kolay olan bu uygulama başlangıçta 4 seans önerilir.

FROZEN KARBONDİOKSİT: Sıvı karbondioksit cilde verilince gaza dönüşerek ısıyı hızla düşürür ve deride soğuk şoka neden olur. Deri üzerindeki bu hızlı ısı kaybı başka hiçbir soğutucu sistem ile bu kadar hızlı olmaz.
Soğuk şok kolajen üretimini artırır, deride yağ üretimini azaltır, gözeneklerin daralmasına neden olur ve cildin sıkılaşmasını sağlar.
Çok kolay ve etkili bir yöntem olan Frozen C, 4 seans önerilir.

2022 yılının bitmesine sayılı günler kaldı. Herkesin üzerinde yeni bir yılın heyecanı var. Yeni yıl akşamı için program yapan herkes şık olmak ve güzel görünmek için birçok hazırlık yapıyor. Yeni yıl da kusursuz görünmek ve cildinizle herkesi kıskandırmak istiyorsanız vakit kaybetmeden harekete geçmeniz gerekir. Cildiniz yeni yıl için hazır mı? Cildinizi güçlendirmek, aydınlık bir görünüm kazandırmak, genç ve sıkı bir cilde sahip olmak için evde uygulayabileceğiniz çok kolay yöntemler var. Cildinizi yeni yıla hazırlamanın yollarını istanbul travesti için araştırdık.

Cildinizi yeni yıl akşamında kusursuz ve canlı görünmesini istiyorsanız hemen bir cilt bakım rutini oluşturmanız gerekir.

Öncelikle cildinizi yağlı, karma, hassas ya da kuru olup olmadığını belirleyin. Cilt tipinizi belirledikten sonra cildinizin ihtiyacına göre bakım yapmaya başlayabilirsiniz.

Günlük rutininize dahil etmeniz gereken birçok alışkanlığı cildinizi yeni yıla hazırlamak için uygulayabilirsiniz. 2023 yılında herkesi kıskanılan canlı, parlak, aydınlık ve pürüzsüz bir cilt istiyorsanız uygulamanız gereken bu adımları takip edin.

Yeni yıla sayısı günler kala her sabah uyandığınızda mutlaka cildinizi temizleyerek güne başlayın. Cildinize en uygun jel ya da köpük yardımıyla cildinizi temizleyin. Cilt temizliğinizi yaparken mutlaka ılık su kullanın. Kir, yağ ve fazla sebumdan arındırdığınız cildinizi bir havlu yardımıyla kurulayın.

Cilt temizliğinizi yaptıktan sonra tonik işlemini uygulamaya geçin. Tonikler jel ya da köpük yardımıyla arınmayan yağ, kir ve makyaj kalıntılarını gözeneklerden derinlemesine temizler. Şişli travesti her zaman yatmadan önce makyaj ve cilt temizliğini önemsiyor.

Tonikler cildi arındırmasının yanı sıra cildin pH dengesini de korur. Tonikler cilt bakımının bir sonraki aşaması için cildinizi hazırlar. Cildinize tonik uygulamadan önce cilt tipinize en uygun olan toniği belirlemeniz gerekir. Bunun için cildinizi ve cildinizin ihtiyacını iyi belirlemeniz gerekir. Tonik seçmek için bir uzmanda da destek alabilirsiniz.

Yeni yıl da cilt bakım rutininin olmazsa olmazı tabii ki cilt bakım serumları. Serumlar cildinizdeki birçok sorunu çözmeniz için harikadır. Serumlar cilt kusurlarını giderir.

Sivilce, akne ve siyah nokta sorununu ortadan kaldırır. Cildinizde oluşan lekelerin görünümünü hafifletir. Serumlar ayrıca cildin erken yaşlanmasını önler. Kırışıklıkları ve ince çizgileri ortadan kaldırır. Cilde nem depolayan serumlar, cilt yüzeyini daha güçlü hale getirir. Hücre yenilenmesine destek olur. Serumları da yine cilt tipine göre belirlemeniz ve düzenli kullanmanız gerekir. Eğer yağlı bir cildiniz varsa su bazlı serumları tercih etmelisiniz.

Cildinize serum uyguladıktan sonra sırada cilt bakımının en önemli aşamalarından biri yer alıyor. istanbul travestileri  Temizleme, tonik ve serum işleminin arından cildinizi mutlaka nemlendirmeniz gerekir. Cilt nemini kaybettiğinde kırışmaya başlar. Pul pul dökülme, kuruluk, kaşıntı ve tahriş gibi cilt sorunları görülür. Nemini kaybetmiş cilt erken yaşlanır ve kırışır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın