Gerçekleştirilebilecek Seks Fantazileri

Seksüel fantazilerin farklı ya da aykırı olması çiftler arasında anlaşmazlıklara neden olabilir. Bir kadın seks fantazileri hakkında konuşuyorsa, sevdiği bir fotoğraf ya da senaryodan bahsediyor demektir. Yani çoğunlukla prenses gibi muamele görmek isteyen 15 yaşında bir köylü kızıdır. Kadın olmak, travestilerin en büyük fantazisidir. Kadınlarda zorla sahip olunma ortak fantazidir. Kadınların bu tür fantaziler kurmalarının nedeni çekingenlikleri ile baş edebilme çabalarıdır.

Kadınlar fantazilerini neden paylaşmaz?
Kadınlar kendi fantazilerini kendilerine saklarlar. Partnerlerinin onları bu sebeple üzecekleri düşündükleri için cinsel içerikli rüyalarını bile paylaşmazlar. Ancak kadınların fantazilerinden dolayı suçlu hissetmelerine gerek yok, sadece biraz eğlenmeleri yeterli olacaktır. Seks fantazinizi bir erkeğe anlatırsanız, gerçeğe dönüştürmekten çok hoşlanacaktır. Egzotik rüyalardan ya da diğer hayallerinizden etkilenerek oluşturacağınız fantazinizi gerçeğe dönüştürmenizde sakınca yok. Erkeklerin cinsel fantazileri ise çoğu zaman oral seks, kölelik ya da birden fazla kadınla aşk yapmaktır. Fantazilerinizi gerçekleştirirken gerçekte karşınızdaki travesti partnerinizi incitmemesine dikkat edin. Örneğin yatakta 3 kişi olmak karşınızdaki kişinin duygularını oldukça incitebilir. Aynı şekilde partnerinizle kölelik fantazilerinizi gerçekleştirmek istemeniz ilişkinizde ciddi sorunlara neden olabilir. Eğer onu gerçekten seviyorsanız neyin onu mutsuz edeceğini ve kızdıracağını bilirsiniz. Bu tür riskleri göz önünde bulundurmanız ve onun onayını almanız doğru olur. Bununla beraber fantazilerinizdeher iki tarafında güvenliği önemli. Güvenliğinizden emin oluncaya kadar riskli görünen fantazilerinizi gerçekleştirmeyin.

Fantazilerinizi gözden geçirin
Çoğu çift, fantaziler sebebiyle tartışmalar yaşayabilir. Travesti partneriniz sizi gerçekten seviyorsa sizi yanlış anlamayacaktır. Siz de onu düşünüyorsanız güvenli olmayan birşeye kalkışmayacaksınızdır. Ortak, eğlenceli bir fantazide buluşmanız mümkün olacaktır. Şimdi hayal ettiğiniz fantazilerin hangilerinin uygulanabilir olduğunu gözden geçirmeye ne dersiniz?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın