İstanbul travesti aşık olunca neler hisseder

İstanbul travesti aşık olunca neler hisseder
İstanbul travesti aşık olunca neler hisseder

İstanbul travesti aşık olunca neler hisseder

İstanbul travesti aşık olunca neler hisseder
İstanbul travesti aşık olunca neler hisseder

İstanbul travesti aşık olunca kendisinde olan değişime inanmakta zorluk çekiyor. Baştan aşağı değişip iyileştiğine inanıyor. Midenizde kelebeklerin uçuşmasına neden olan yeni biriyle tanışma ve hoşlanma hissi, heyecan verici olduğu kadar korkutucu bir süreçtir. Ona hemen sahip olmak istersiniz, onun da sizden hoşlanıp hoşlanmadığını veya doğru kişi olup olmadığını bilmek istersiniz. Bunun için bazen çılgınca şeyler yapabilirsiniz. Ancak bu çılgınca şeyler her şeyi başlamadan mahvedebilir. İşte birinden hoşlanmaya başladığınızda asla yapmamanız gereken 9 şey!

Arada bir hepimiz stalk yaparız, kabul edelim. Ancak bu, en ufak bir açık verdiğinizde karşı tarafa kötü bir sinyal verebileceği gibi hoşlandığınız kişi hakkında erken bir yargıya varmanıza da sebep olabilir. Sosyal medya hesabında, kimse kendini tam olarak yansıtamaz ve bazı paylaşımlar yanıltıcı olabilir. Bu yüzden en iyi yol onu yaşayarak tanımaktır.

Kız arkadaşları veya eski sevgilileri hakkında kötü konuşmak

Şu anki ya da eski sevgilisi olup olmadığına bakılmaksızın başka bir kadından kötü bahsetmek negatif bir davranıştır. Kötü ayrıldığı bir ex aşkı bile olsa bu davranış, sizi pek iyi yansıtmaz. Şu anda bir ilişkisi varsa ve sizinle flört halindeyse, birlikte olduğu kişinin değil onun suçudur. Bunu her zaman aklınızda bulundurun. Şişli travesti kendisini flört için ideal buluyor.

Fazla seksüalize etmek

Tıpkı kadınların vücutları hakkında bir nesneymiş gibi konuşulmasından hoşlanmadıkları gibi, erkekler de sürekli vücutlarından bahsedilmesinden rahatsız olabilirler. Bundan hoşlanıyorsa bile, birinden gerçekten hoşlanıyorsanız onun sizden beklentisini sekse indirgememelisiniz.

Reddedildikten sonra çok ısrarcı olmak

Sizi reddederse, nezaketle kabul edin ve sizi siz olduğunuz için takdir edecek bir sonraki kişiye geçin. Üstüne gitmeye devam ederseniz muhtaç ve ürkütücü görünebilirsiniz; bu da gelecekteki bir ihtimali tamamen yok edebilir.

Tüm hayatınızı onun üzerine kurmak

Bağımsız bir hayata sahip olmak ve kendi çıkarlarınızı da korumak bir ilişkide çok önemlidir. Dünya aşık olduğunuz kişinin etrafında dönüyormuş gibi davranırsanız, işler ters gittiğinde tüm dünyanız çökebilir. Karşınızdaki ne kadar harika olursa olsun, sizden ve sizin hayallerinizden daha öncelikli değil. Çalışmak, en sevdiğiniz sporu yapmak veya kendi ilgi alanlarınızın olması sizi potansiyel talipler için daha ilginç hale getirir.

Sizin için fazla iyi olduğuna inanmak

Düşük benlik saygısı, hem kendinizle hem de diğerleriyle ilişkinizi kötü etkiler. Kendinizi eleştirmek yerine, kendinizle ilgili tüm harika şeylerin farkında olun. Sizinle birlikte olmamasının nedeni olarak kendinizi görmeyin çünkü bunun pek çok sebebi olabilir.

Kıskandırmaya çalışmak

Hoşlandığınız kişiyi kıskandırmaya çalışmak çocukça bir davranıştır ve hakkınızda bambaşka izlenimler bırakır. İlgilendiğiniz kişinin etrafındaki diğer erkekler hakkında konuşmak, başka erkeklerle imalı fotoğraflar paylaşmak veya gözünün önünde flört etmek yerine olgun biri gibi onu istediğinizi gösterin.

Fazla ilgili veya ilgisiz olmak

Sürekli mesaj atmak, her storysine yanıt vermek, birdenbire gelin güvey olmak gibi fazla ilgili davranışlar korkutabileceği gibi havalı gözükmek için soğuk davranmak ondan hoşlanmadığınızı gösterebilir. Gözlerinin içine bakın, gülümseyin, aklınızda olduğunu ona hatırlatın, beden dilinizle veya sözle ondan hoşlandığınızı ifade edin ve gerisini ona bırakın.

Başka biri gibi davranmak

İlişkiye başlamak kadar onu sürdürmek de önemlidir. En azından birine karşı gerçekten bir şeyler hissediyorsanız… İlişkiye başladıktan sonra kısa sürede sizden soğumasını istemiyorsanız asla olmadığınız biri gibi davranmayın. Sizi siz olarak sevecek biriyle olmayı hak ediyorsunuz. İstanbul travesti genel anlamda başka biri gibi davranmayı sevmiyor.

Bu bağlamlarda bazı kitaplardan aşk hakkında alıntılar verebiliriz.

Muhabbet, kuru sohbet değildir. Karşılıklı, birbirini güzel hoş görmektir. Aşk bir bedenin diğer bedene tutulması değildir. Muhabbet, sevgiyi güzelleştirmektir ve gönülde yeşerir. Gönlün cinsiyeti yoktur ki aşk cinsellik olarak görüle. Bir insan başka bir insana her şeyini verebilir, ancak gönlünü, aşk edene, hak edene verirsin. Gönül ancak gönül ile takas edilir.

Mutlak olan ne erkektir ne de kadındır: Mutlak olan nötrdür. Bu yüzden Hint dillerinde Brahma, Tanrı,’ nötr bir sözcüktür, ne erkeksidir ne de kadınsıdır. Onun bir cinsiyeti yoktur: O her ikisinin kaynaşmış halidir, mutlak kaynaşmış hali. Ve bu kaynaşma aşkın olmaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın