İstanbul Travestileri İle Cinsel Terapi

Cinsel tedavi uzmanları her gün, her seansta doluluklarını boşaltırlar ve danışanlarıyla damla damla tekrar dolarlar. Doldukça boşalırlar. Boşaldıkça aşkla işlerini yaparlar. Çünkü işleri insanladır, aşkladır, aşkın yarasıyladır. Derinliği olmayan, meslektaşlarına saygı duymayan, Sokrates’in “Bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir” sözünün anlamını kavramayan, her şeyi bildiğini sanan ve öğrenmeye kendini kapatan cinsel tedavi uzmanı henüz olmamıştır.

CİNSEL TERAPİ AŞKTIR

İstanbul travestileri ile cinsel terapi, sığlaştırılıp dar kalıplara sokulmamalı, ucuzlaştırılıp anlamsızlaştırılmamalıdır çünkü cinsel terapi; aşktır, aşka gebe bir süreçtir, yüksek bir değer yaşantısıdır. Cinsel terapist bir ebedir, cinsel terapiye gelen ve gerçek bir insan gibi insan olma olanağı bulan çift ise gebedir. Her seansta yeni anlamlar doğar. Çift, önce kendini, sonra da dünyayı değiştirme gücünü bulur kendinde ve “aşkın” seksle aşkı bulur. Aşkın seks, insana cinsel ve ruhsal anlamda yetkin olanın, iyinin ve güzelin, şehvetin ve “aşkın” sevginin ardına düşmenin yolunu gösterir. Aşkın sekste haz ve acı, yoksunluklar ve çaresizlikler, yarı ruh ve beden, zamandan koparan ve zenginleştiren, geliştiren ve şifa veren deneyimler iç içedir. Aşkın seks, ruhen ve bedenen yaşanan, şehveti, sevgiyi, aşkı, iyiyi, güzeli ve hakikati arama yolculuğudur. Bütünleşme ve tamamlanma sürecidir. Bütünleşme; bilgisizlikle bilgelik, ölümlülükle ölümsüzlük arasında olabilmektir, aşk yapabilmektir… Güzel olanın ardına düşen ve hakikatin ortaya çıkmasına yardımcı olma yollarından biri olan aşkın seks; ten ve canın katkısıyla güzellik içinde doğurmaktır, hem etik hem estetik değerleri içinde barındıran aşkın ve bilgeliğin sevgisidir. Çünkü ruhun ve bedenin bir armağan gibi paylaşılmadığı, erişilmeye çalışılan güzelliğin, bütünleşmenin, tamamlanmanın, iyiliğin, hakikatin olmadığı bir yaşantı, seks olamaz. Özgürce, tam bir teslimiyet ve hakimiyet duygusuyla çıkılır aşkın seks yolculuğuna… Orada şehvete, bedendeki cennete ve cennetin en olgun meyvelerine, tüm güzelliklere varılır. Tenle ve canla yoğrulmuş, olumlu düşüncelerin ve duyguların, umutların ve sevinçlerin, bir baharat gibi azı karar çoğu zarar olan acının ve sertliğin paylaşılıp yaşandığı ruhsal ve bedensel bütünlüğe birlikte yürümektir aşkın seks…

AŞK SEKSİ DOĞURMAKTIR

Travesti ile seks, teni ve canı aşkla yoğurur ve hazzı doğurur; şimdiye dek farkına varamadıkları insan olmanın ufuklarını aşan güzellikleri ve değerleri doğurur. Cinsel mitlere, şefkate, seksi görev gibi görmeye, cinselliği suçluluk ve günahkarlık duygularıyla yaşayan kabalıklara karşı güzellikleri doğurur. Seks yapmanın; rahatlamış ve gevşemiş bir halde, sevişmenin ve dokunmanın verdiği hazza odaklanarak, hissederek, haz alıp haz verebilme, ruhu ve bedeni paylaşabilme, ne olursa olsun bir şekilde boşalabilme bilim ve sanatı olduğu inancını doğurur. Çünkü insanlar hayatta, aşkın algısı içinde büyür ve yaşlanır. İlk önce genç vücutların güzelliğinden etkilenirler, daha sonra güzelliği bütün vücutlarda görürler. İşte böylece ruhun güzelliğini görmek mümkün olur. Daha sonra da düşüncelerdeki güzelliğe ulaşılır ve güzellikler fark edilir. İşte bu nedenle aşkın seks, yaşanılan sürece, hayatı yolunda ilerleten ve bu yolda devam edilebilmesini sağlayan güçtür. Zamanla insanlardaki güzellik anlayışı değişse bile, değişen sadece onların algılamalarıdır, yoksa onlarda var olan güzellik değişmez. Aşkın seksin dört özelliği vardır; beden ile yapılır, bir manası vardır, güzellikler sunar ve daha çok güzellikler doğurur, yani bir şeyler üretir.

travesti

Müziğin Travesti İle Sekste Etkisi

Müzik ile seks arasındaki ilişki, hem psikolojik hem de fizyolojik temellere dayanır. Tıpkı seks gibi, duygusal ve bedensel bir ifade biçimi olan müzik, bilinçdışına ve duyguya yönelik süreçleri harekete geçirerek insanın psikolojisini etkiler. Fiziksel olarak ise, müzik ve seks insan beyninde aynı bölgeyi uyarır.

MÜZİK SEKSİ ÖZGÜRLEŞTİRİR

Seks yaparken müzik dinlemenin bir başka avantajı, müziğin düşüncelerinizden arınıp yalnızca kendiniz olabilmenize ve vücudunuzu arzularınıza teslim edebilmenize yardımcı olmasıdır. Çünkü herhangi bir şey yaparken müzik dinlemek, kişinin başka bir şey düşünmeden o anda yaptığı şeye odaklanmasını sağlar. Seks yaparken müzik dinlemek, zihninizde dolaşıp duran ve sizi sekse kendinizi vermekten alıkoyan olumsuz düşüncelerinizden ve kaygılarınızdan uzaklaşmanıza yardım eder. Müzik; beden ve zihin arasında mükemmel bir uyum sağlar ve böylece seks sırasında müziğin ritmine kapılarak çıkardığınız seslerden çekinmeden, kendinize bir sınırlama getirmeden daha özgür hareket edebilirsiniz.

MÜZİK RUHUN DA SEKSİN DE GIDASIDIR

Hem fiziksel hem de psikolojik hastalıklarda iyileştirici bir terapi aracı olarak kullanılan müziğin seks yaparken dinlenmesi konusundaki araştırmalar, seks sırasında müzik dinleyen çiftlerin dinlemeyenlere göre seksten daha fazla haz aldıklarını, boşalma ve orgazm sorunları yaşamadıklarını ve daha sık seks yaptıklarını gösteriyor. Diğer olumlu etkilerinin yanı sıra, seksi daha eğlenceli hale getiren müziğin oluşturduğu atmosfer, çiftin birbirine daha fazla yakınlaşmasına olanak vererek ilişkinin duygusal boyutuna da olumlu etki yapar. İki kişi arasında, müzik eşliğinde kurulan bedensel etkileşim, aralarındaki duygusal bağın güçlenmesine de yardımcı olur.

MÜZİK CİNSEL UYARILMAYI ARTTIRIR

Müzik dinlemek, mutluluk hormonu olarak da bilinen dopaminin salınımını artırır. Vücutta dopamin miktarını arttıran diğer faktörlerden biri de sekstir. Müzik ve seks bir araya geldiğinde, yani seks yaparken müzik dinlendiğinde bu hormonun artışı iki kat daha fazla olur. Elbette burada müziğin türü önemlidir. Örneğin; arabesk müzik dopaminin düzeyini arttırmak şöyle dursun, yerle yeksan edebilir. Seks yaparken dinlenecek müzik, sözlerin olmadığı, ritmik, coşkulu ya da duygusal bir müzik olabilir ama sonuçta seçim çiftin beğenisine kalmıştır. Ritmik müzikler, kalp atış hızını arttırarak vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır ve cinsel organlara giden kan miktarının fazlalaşmasına neden olarak cinsel uyarılmayı arttırır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın