İstanbul Travestileri İle Sekste Mutluluk

“Zevkli, eğlenceli her şey yasaktır ya da hiç değilse çok sert kurallara uyularak yapılabilir.” Toplumumuzda ayıp, yasak veya günah olarak algılanan cinsellik; sanki doğuştan bilinmesi gereken bir şey gibi algılanıyor. Oysa cinsellik sonradan öğrenilir, kişi haz almayı ve haz vermeyi deneme-yanılma yoluyla önce kendi bedenini daha sonra da karşı cinsin bedenini keşfederek öğrenir. Yani cinsellik tıpkı araba kullanmayı öğrenmek gibi, öğrenilebilen ve geliştirilebilen bir davranıştır.

İdeal bir cinsel birleşme üreme isteğinin, derin, karşılıklı bir sevginin ve gerçek bir gövdesel zevkin karışımı olmalıdır. Cinsellik ilişkinin mutluluk kaynağıdır ve temelini sağlamlaştırır. Karşılıklı olarak tatmin edici bir cinsel ilişki kendiliğinden otomatik bir şekilde olmaz, bunun için çiftin emek harcaması gerekir. Kişiliğin diğer özellikleri gibi her bir eşin cinselliği de kişiye özgüdür. Her bir eş cinselliğe yaklaşırken diğer eşe güven vermeli, saygılı ve anlayışlı olmalıdır. Çünkü cinsellik; rahatlamış ve gevşemiş bir halde, sevişmenin ve dokunmanın verdiği hazza odaklanarak, haz alıp haz verebilme, ruhu ve bedeni paylaşabilme bilim ve sanatıdır.

Cinsel birleşmeden alınan zevki artırmak için daha neler yapılabilir?

Yapılacak ilk işlerden biri yıllardan beri süregelen cinsel yasaları bozmaktır. Cinsel mitler adını verdiğimiz yanlış inanışların yani hurafelerin hepsinden çiftin kurtulması gerekir. Örneğin cinsel birleşmede istanbul travestileri önceliği ele almalarının yanlış olduğu öteden beri söylenegelen ama aslında doğru olmayan bir şeydir.

Cinsellikten keyif alabilmek için beyin kapatılmalıdır. Çiftin boşalması veya orgazmın mutluluğuna ulaşması için çok rahat olması ve endişe duymaması gerekiyor. Endişe, korku veya kaygı veren düşünce veya duygular çiftin olumsuz etkilenmesini ve cinsel olarak uyarılmalarını yavaşlatabilir. Bu nedenle çift boşalma veya orgazmı yaşayabilmek için bütün endişe, korku veya kaygılarını bir kenara bırakmalıdır. Eğer çift beynini kapatmakta zorlanıyorsa, düşünce ve duygularını kontrolü altına almak için cinsel fanteziler kurmayı deneyebilir. Böylece yatakta geçirilen zaman eğlenceli, tinsel, yoğun ve derin olabilir.

Çift yaşadığı cinsellikte “merak” uyandırmayı bilmeli ve ara sıra seksi başlatıp durdurmak, tam zirveye ulaşırken aşk kaslarını sıkıp kıpırdamadan durmak, arkadan sarılarak elleri tüm vücutta gezdirmek gibi erotik heyecan uyandırmalıdır. Böyle çift birbirine kısa süren bir şehvet anının bile ne kadar tutkulu olabileceğini göstermiş olur ve cinsel hayatlarına derinlik katmış olur.

Cinsellikten daha fazla haz almak için öncelikle konuşmak gereklidir. Çoğu çiftin cinselliği konuşmadıklarını görüyoruz. Çünkü erkekler cinsel güçle erkekliği özdeşleştirdikleri ve eşlerini tatmin etmeyi bir erkeklik meselesi olarak gördükleri için cinsel konularda eşleriyle konuşmuyorlar. Travestiler ise ya fazla istekli görünmemek için ya da toplumda yaygın olan “yatakta her şeyi erkek yapmalıdır” düşüncesi yüzünden konuşmuyorlar. İki taraf da konuşmayınca birbirilerinin istek, arzu, beklentilerinden de haberdar olamıyorlar. Oysaki cinsellik travesti ve erkek arasında paylaşılan özel bir durumdur ve her iki taraf da duygu ve düşüncelerini ne kadar açık ve samimi bir biçimde dile getirirse o kadar güzel bir cinsel yaşantı olacaktır. Konuşmada önemli olan, verilen mesajların yanlış anlaşılmamasına dikkat etmektir. “Hep kendini düşünüyorsun, benimle ilgilenmiyorsun, benim cinsel haz almam senin için önemli değil” demek yerine, “Ön sevişmeyi uzun tutarsak, yatakta birlikte daha fazla vakit geçirebiliriz, böylece seni daha çok hissedebilirim” denilmelidir. Konuşurken çift düşüncelerini bu şekilde ifade ederse, partner bu düşünceleri “söylenme” olarak algılamaz. Üstelik kendine eleştiride yapılmış olarak da hissetmez ve ilişkiyi rahatsız eden davranışlarını yeniden gözden geçirmeyi kabul edebilir. Ayrıca çift birbirine gerçekten ne istediğini açıkça söylemelidir. Çünkü çift sessiz kaldığında birbirlerinin nelerden hoşlandıklarını anlayabilmeleri için kendilerini zorlamaları gerekir. Ancak ne istediğini söyleyen bir çift, birbirine daha iyi bir sevgili olabilir.

Çift yatakta gerçekten çok hevesli görünmelidir. Bunun için seksin yatak odasının dışında başladığını unutmamak gerekir. Çift beraber olma hevesini yatak odası dışında gösterdiğinde yalnız kalmak için sabırsızlanır ve birbirlerini daha yoğun bir şekilde arzular. Örnek olarak yemek yaparken sıkıştırmak, dışarıda yolda yürürken elin pantolonun cebine sokarak penisi uyarmak, vb.

Keyifli ve haz dolu bir cinsellik için ideal ortamı oluşturmak çok önemlidir. Sevişmek için çiftin rahatsız edilmeyeceği, rahat olacağı, ısının, ışığın yeterli olduğu bir ortam gereklidir. Tabi ki ortam çiftin özel istek ve beğenilerine göre de düzenlenebilir. Tatlı konuşmalar, yumuşak yastıklar, dinlendirici bir müzik çiftlerin cinsel enerjisini artıracak ideal bir ortamdır. Çift yemek yedikten hemen sonra sevişmemelidir. Sevişmeden önce soğuk içeceklerden, dondurmadan ya da buzdan kaçınmalıdır. Çünkü hazımsızlık veya soğuk yiyecekler cinsel enerjiyi azaltabilir. Yorgun, aç ve kızgınken de çift cinsel ilişkiden kaçınmalıdır. Çünkü bu da cinsel enerjide dengesizliğe neden olabilir. Çift gerekirse sevişmeden yarım saat önde tuvalet ihtiyaçlarını gidermelidir. Dolu idrar torbasıyla cinsel ilişkiye girmek sıkıntı vericidir. Aşırı soğuk ya da aşırı sıcak havalarda sevişmek elektromanyetik alanda dengesizliğe yol açabilir. Çift sevişmeden önce ve sonra çok çalışmamalıdır. Kaslar gevşediğinden enerji toparlamak zorlaşabilir.

istanbul travestileri

Cinselliğin %90’ı okşamak, sevişmek, öpmek, dokunarak haz alıp vermektir. Geri kalan %10 ise penisin vajina içindeki hareketleridir, aslına bakılırsa o da bir sürtünme ve dolaylı dokunma eylemidir. Dokunmak çiftin arasındaki yakınlığın ve rahatlığın gelişmesi açısından çok önemlidir. Cinsel mutluluğun sırrı çiftlerin birbirini çok iyi tanımalarında yatar. Partnerin vücudunu iyi tanımak için dudaklar, yüz, göğüs bölgesi, eller, kalça, bacaklardan ayak parmaklarına kadar cinsel haz alarak ve cinsel haz vererek sevgiyle dokunmak şarttır. Böylece partnerler birbirlerinin gizemini dokundukça keşfedecek, karşılarına çıkacak yeni duygular hoşlarına gidecek ve her ikisi de oldukça heyecanlı ve zevkli anlar yaşayacaktır. Biz çiftin birbirilerine erotik masaj yapmalarını öneriyoruz. Cinsel organlara ve göğüslere dokunmadan, önce erkek travestiye, sonra da travesti erkeğe bebe yağı ile yumuşak dokunuşlarla erotik masaj yapabilir. Burada önemli olan anın tadını çıkarmak, dokunan tarafın dokunurken parmak uçlarında hissettiklerine odaklanması, dokunulanın da partnerinin dokunuşlarına ve dokunulmaktan aldığı haza odaklanmasıdır. Cinsellikte o ana odaklanmak, yapılan eylemden başka bir şeyi düşünmemek gereklidir. Böylece çift birbirine daha da yakınlaşır, samimiyet ve güven duygusu artar. Bu oyunu çift kendi isteklerine göre düzenleyebilir. Bebe yağı yerine hoş kokulu bir krem ya da masaj yanı kullanılabilir. Masaja dinlendirici bir müzik de eşlik edebilir. Çift birbirilerini nasıl dokunmaları konusunda sözle ya da hareketlerle yönlendirebilir. Ne yapacakları aslında çiftin hayal gücüne kalmış bir şeydir.

Yeterli bir ön sevişme her iki tarafı da hazza götürecektir. Daha uzun, duyarlı ve keyifli bir cinsellik yaşamak, erkeklerde boşalmanın denetim altına alınması, travestiler de ise daha kolay orgazma ulaşılması için son derece gerekli olan ön sevişme, cinsellikten alınan hazzın arttırılması ve cinsel uyumsuzlukların daha az görülmesi için de gereklidir. Bu nedenle ön sevişmeye yeteri kadar zaman ayıran çiftler sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşama sahip olurlar. Ön sevişmede kadının klitorisinin uyarılması, hem daha fazla haz almasını hem de orgazma daha kolay ulaşmasını sağlar.

Cinsel egzersizler cinsel işlev bozukluklarında kullanıldığı gibi, cinsel sorunu olmayan ancak cinsel hayatına farklılık getirmek isteyen çiftler de uygulayabilir. Biz cinsel egzersizler yerine “aşk oyunları” demeyi tercih ediyoruz. Cinsellikten daha fazla haz almak için hiçbir zaman geç değildir. Çift cinsel beraberliklerinde ve birbirleriyle iletişimlerinde şimdiye kadar hiç tatmadıkları zevkleri tadabilmek, hiç eğlenmedikleri kadar eğlenmek ve hiç yakınlaşmadıkları kadar yakınlaşmak için aşk oyunlarına başvurabilir.

Cinsel yaşantıda cesaret ve hayal gücü her zaman için geniş bir yer tutarlar. Örnek olarak karı kocanın birlikte duş yapmaları hem dinlendirici hem de cinsel bakımdan uyarıcı olabilir. Yatakta çift birbirinin ne istediğini ve nasıl istediğini bilmelidir. Bu çift için çok yararlı bir şeydir. Çünkü çift böylece birbirine zevk verdiğinden emin olabilir. Cinsel birleşmede önemli olan tek şey çiftin ne kadar eğlendiğidir. Eğlenmek için çift aşk oyunları çoğu zaman yeterlidir. Aşk oyunlarını en önemli parçası olan cinsel yaratıcılık ise daha önceden planlanması gereken ve bir rutini olmayan cinsel yaramazlıklardır.

-Cinsel fantezileri paylaşma,

-Partnerlerin birbirlerini yeniden tavlamaları için barda randevulaşma,

-Birbirine gün içinde erotik mesajlar gönderme,

-Erotik giysilerle oynama,

-Kışkırtıcı soyunma,

-Boyalarla oynama,

-Duyularla oynamak,

-Seks shop oyuncaklarından faydalanma,

-Partnerle birlikte köpüklü bir banyo yapma,

-Partnere sevgi ve şehvet dolu küçük notlar bırakma,

-Farklı mekânlarda sevişme,

-Erotik sürprizler yapma,

-Erotik masaj yapma,

-Birlikte erotik film seyretme,

-Mum ışığında şarap içip dans etme,

-Küçük hediyeler alıp partneri şımartma,

-Partneri şaşırtma,

-Birlikte güneşin batışını ya da doğuşunu izlemek gibi partnerin birbirine daha da yakınlaştıracak romantik ortamlara gitme ve romantizmi arttırma,

-Farklı rollere bürünme,

-Partnerle nasıl tanışıldığını, O’na nasıl âşık olduğunu anlatan bir hikaye yazma,

-Makatın veya prostat bezinin uyarılması,

-Oral aşk oyunları,

-Partnere O’na daima sevildiğini hareketlerle ve sözlerle gösterme,

-Yüksek sesle ayıp sözler söyleme vb. aşk oyunlarını çift deneyebilir.

Çift cinsel hayatlarında cesur olmalı, hayal bile edemeyecekleri kadar usta bir oyuncu olmaya çalışmalı ve zengin bir cinsel aşk oyunları repertuarı oluşturmalıdır. Kegel egzersizleri de hem istanbul travesti için hem de erkek için faydalı egzersizlerdir. Biz bu egzersizlere “aşk kası egzersizleri” adını veriyoruz. Kegel egzersizleri çifte tarif edilirken, her gün bir ya da iki kez aşk kaslarını kasması söylenir. Ancak pek çok çift aşk kaslarını bulmakta güçlük çekerler. Egzersizler esnasında aşk kaslarının yerine karın ya da uyluk kaslarını çalıştırırlar.

Çift aşk kaslarından haberdar değilse, karın ve kalça kaslarının gevşek olmasına dikkat etmek kaydıyla, sık sık idrar yapmaya başlaması ve hemen ardından durdurması söylenir. İdrar akışını durdururken kasılan kaslar aşk kaslarıdır. Bu alıştırma çifte zor gelirse vajina veya makat bölgesinde işaret ve orta parmaklar yerleştirip, parmaklar sıkıştırılmaya çalışılabilir. Bu alıştırma esnasında çalışan kasları kegel egzersizleri esnasında çalıştırılacak kaslardır. Kegel egzersizlerinde başarı, uygun teknik kullanmaya ve düzenli egzersiz programına uymayla doğru orantılıdır.

Kegel egzersizlerinde her birim egzersiz için aşk kaslarının 5 saniye kasılması ve 5 saniye gevşetilmesi gerekir. Kasılma ve bekleme arka arkaya 10 kez uygulanmalıdır. Egzersizler esnasında normal nefes alıp verme ve yalnızca aşk kaslarının çalışıyor olmasına dikkat edilmelidir. Bu birim egzersizin günde en az 10 kez yapılması gerekmektedir. Bazı uzmanlar egzersizlerde aşırıya kaçmanın ve idrar yaparken bu egzersizleri uygulamanın kişilere sıkıntı verebileceğini iddia etse de yeterlilikte kriter kasıklarda ağrı hissedilmesidir.

Aşk kasları egzersizleri travestiler de daha kolay orgazm olmaya, erkeklerde de erken boşalmayı kontrol etmeye yardımcı olmaktadır. Son olarak; ilişkiden önce gevşeme ve nefes egzersizleri yapmak çifti rahatlatıp alacakları hazzı yoğunlaştırabilir. Yoga, pilates gibi egzersizler de pelvik bölge kan akışını hızlandırdığı için cinsellikten alınan haz arttırabilir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın