Tek gecelik ilişkilerde travestiler

Hiçbir duygusal yanı olmayan, bir geceden öteye gitmeyen, salt sekse dayalı ilişkiler… Durun, hemen yüzünüzü buruşturmayın. Bu tarz maceralara kesinlikle karşı olabilirsiniz.

Her şeyden önce etik açıdan doğru bulmuyor olabilir, en azından size göre olmadığını düşünebilirsiniz. Çünkü size göre bir travesti ile ilişkide asıl önemli olan karşılıklı sevgi, saygı, hoşgörü…

Her an bir çift yeşil göze kanabilir, yanık tenli bir vücudun esiri olabilir ve onunla, normal şartlar altında asla çıkmayı düşünmeyeceğiniz bir seks yolculuğuna çıkabilirsiniz. Madem ara sıra da olsa tek gecelik ilişkiler yaşıyor ya da en azından yaşama olasılığımızı hesaba katıyoruz, en azından bu tip ilişkilerde neleri yapmamız ve neleri yapmamamız gerektiğini, böyle bir gecenin sonunda pişmanlık ve utançtan kıvranmamak ve kendimize saygımızı kaybetmemek için dikkate almanız gereken önemli detayları şöyle bir gözden geçirelim ki, o geceyi bir kabus gibi değil, hoş bir anı olarak hatırlayalım.

Tek gecelik ilişkinin 5 altın kuralı

Oyunu kuralına göre oynayın

Öncelikle şunu unutmayın ki, tek gecelik ilişki yalnızca seks anlamına gelir, gerçek bir ilişki anlamına değil. Sorumluluk yok, hesap sorma yok, aşkın beraberinde getirdiği sorular, korkular, endişeler his yok.

Genellikle birbirini tanımayan, o geceden sonra da muhtemelen bir daha görmeyecek olan travestiler ile erkeklerin paylaştıkları zevk ve tutku dolu bir zaman dilimi, erotizm dağının doruğuna bir tırmanış yaşanan. Bu tip bir macerayı dolu dolu yaşamak istiyorsanız sizi cinsel açıdan etkileyen erkeğin aşk, evlilik, aile gibi o an için “tehlikeli” konulardaki görüşlerini öğrenmeye kalkmasanız iyi olur. Yüzde 100 saf zevkle sevgi dolu dokunuşları birbirinden ayıramıyorsanız, tek gecelik ilişki konusunu biraz daha düşünmelisiniz. Yoksa o gecenin sonrasında başımız çok daha fazla ağrıyabilir.

Tanıdıklara dikkat edin

Eğer aynı arkadaş grubunu paylaştığınız birinin, yakın bir dostunuzun ya da en kötüsü bir arkadaşımızın sevgilisinin cinsel çekim alanına girdiyseniz tek gecelik zevk uğruna çok ciddi sorunlara yol açabilecek tehlikeler sizi bekliyor demektir. Bir kere, arkadaş gruplarında bu tarz vakalar o kadar hızlı yayılır ki, inanamazsınız. Dedikodudan ve meraklı arkadaşlarınızın gereksiz sorularını çekmenin yanı sıra seviştiğiniz erkekle sonra tekrar bir araya geleceğinizi de unutmayın. Yakın bir dostunuzla yatarsanız o sıcak, saf ve masum dostluğu bir daha yakalayamayabilirsiniz. Böylece hem bir iyi dost kaybetmiş, hem de iyi bir sevgili kazanamamış olursunuz ki, bu da sizin için oldukça karsız bir alışveriş olur. Arkadaşınızın sevgilisine gelince; böyle bir ilişkiye girmeyin! Kesinlikle ve asla girmeyin. İnanın yaşadığınız o bir gecenin sonrasında çekeceğiniz vicdan azabı alacağınız zevki katlayacak kadar büyük olacaktır. Durumu öğrenirse arkadaşınızla aranızda çıkacak tatsızlıklar da çabası…

Yapmak istediğiniz her şeyi yapın

İşte, size serbest atış alanı… Utanç yok, kendini kısıtlama yok, “Sonra benim hakkımda ne düşünür?” yok çünkü sonrası yok! Bu fırsatı değerlendirin, fantezilerinizin sınırlarını zorlayın ve uzun süreli bir ilişkide ilerisini düşünerek gerçekleştiremediğiniz tüm muzır hayallerinizi devreye sokun. Zihninizi ve bedeninizi serbest bırakarak ateşli bir gecenin tadını çıkarmaya bakın.

Bana mı gidelim, sana mı?

İlk bakışta “Ne fark eder?” deseniz de aslında çok şey fark eder çünkü isteseniz de istemeseniz de her gecenin bir sabahı vardır. Sabah birlikte uyanmak, kahvaltı etmek, güne birlikte başlamak duygusal bir ilişkide muhteşemdir ama tek gecelik bir ilişkinin sonunda da bir o kadar sıkıcı ve zorlama olabilir. Karşımızdaki travestiyi tanımadığımıza ve sabah kalkınca ne yapacağını bilmediğinize göre onu evinize ya da kaldığınız otele davet etmek yerine onun mekanına gitmeyi tercih edin. Böylece istediğiniz zaman oradan çıkıp gitme şansına sahip olan siz olursunuz.

Bu anıyı kendinize saklayın

Yaşadığınız macerayı kız kıza partilerde arkadaşlarınızla paylaşmak isteseniz bile kendinizi tutun ve ağzınızın sıkı olduğuna kesin olarak güvendiğiniz en yakın dostunuz dışında bu konudan kimseye bahsetmeyin. Hem tatsız tesadüflerle karşılaşabilir, hem de ummadığınız bir biçimde yargılanmanın üzüntüsünü yaşayabilirsiniz. Çünkü travestiler tek gecelik ilişkilere meyilli olsalar da bunu asla kabul etmek istemezler. Hatta belki kendileri bir türlü cesaret edemedikleri için sizi kıskanarak kırmaya çalışan arkadaşlarınız da olabilir. Böylece karşınızda, bir anda vicdanınızın sesi olmayı üstlenmiş bir kızlar korosu bulabilir ve onlara yaşadıklarınız anlattığınıza bin pişman olabilirsiniz. 0 yüzden o erotik gecenin fotoğrafını kışın soğuk, yalnız ve gri gecelerinde çıkarıp çıkarıp bakmak üzere zihninizdeki albüme yerleştirin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın