Travesti İle Özel Seks Menüsü

Ne demişler aşka giden yol sevgilinin midesinden geçiyor. Yılbaşı gecesi romantik ve eğlenceli bir ortamda afrodizyak etkili tarifleri denemek, Bafra Macunu gibi çok özel dopingleri almak, seks oyuncaklarını denemek ve cinsel fantezilere açık olmak, çiftlerin gecesini daha özel kılabiliyor, daha yoğun heyecanların ve ihtirasların yaşanmasına yardımcı olabiliyor. Peki partnerin hem karnını hem gözünü doyururken bir yandan ona aşk cümlelerini yemeklerle fısıldamaya ne dersiniz? İşte bu yazı tam size göre…

ÖZEL GECELER İÇİN SEKS MENÜSÜ

Beslenme alışkınlıkları hem sağlık için hem de cinsel yaşam için son derece önemli… Yılbaşı gecesi sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşam için, cinsel iştahı arttırıcı besinleri tercih etmek gerekiyor. Beslenme kadar az alkol tüketimi ve sigaradan uzak durmak da, sağlık ve cinsel yaşam için önemli… Çünkü bedende sinir sistemi, salgı bezleri ve iç organlar arasında güçlü bir ilişki bulunuyor. Bilim dünyasında bu konuda ortak bir görüş bulunmasa da, bazı besinler cinsel gücü artırıcı, bazıları da azaltıcı olarak biliniyor. Yılbaşı gecesini aşağıdaki önerilere göre ayarlamak ilişkiyi canlandırmaya yardımcı olabiliyor. Yılbaşı gecesi geç vakitlere kadar oturulduğu ve eğlenildiği için, çiftlerin cinsel performansında düşme olabiliyor. Böyle durumlarda bedene enerji veren ve cinsel performansı destekleyen doğal desteklerin yararı olabiliyor. “Bafra Macunu” veya “yılbaşı dopingi” adı verilen ve cinsel performansı artırıcı bir karışım alarak bu sorun ortadan kaldırılabiliyor. Bafra Macunu kişiyi canlandırıyor ve doping etkisi yapıyor. Baldaki doğal şeker içeriğiyle ve yapısıyla güçlendiriyor, safran çok özel bir cinsel uyarıcı olarak arzuları kışkırtıyor, zencefil, kişniş bedendeki yorgunluğu alıyor ve cinsel organların dolaşımını destekliyor, özellikle arı poleni hücre yenilenmesini ve meni kıvamını arttırıyor.

BAFRA MACUNU

1 kg balın içine 300 gr toz zencefil, 300 gr toz zerdeçal, 100 gr dövülmüş kişniş, 60 gr kabukları ayıklanmış ve iyi dövülmüş kakule çekirdeği, 150 gram dövülmüş toz halinde kırmızı ginseng, 2 gr. hakiki safran, 250 gr. fındık, 200 gr. kabuksuz dövülmüş Antep fıstığı, 100 gr. çamfıstığı, 100 gram ısırgan tohumu, 100 gram dövülmüş ya da toz haline getirilmiş keçiboynuzu, 3 çorba kaşığı arı poleni, 2 çorba kaşığı kırmızı pul biber ve 20 gr arısütü katılarak elde ediliyor. Tüm bu karışım tahta bir kaşıkla macun haline getiriliyor. Işık görmeyecek biçimde serin ve loş bir ortamda saklanıyor. Yılbaşı gecesi 4 çorba kaşığı alınması gereken bu macun, daha sonra günde 2 kez bir çorba kaşığı kadar alınabiliyor.

YILBAŞINDA NELER YEMEK LAZIM?

Seks yapmak, rahatlamış ve gevşemiş bir halde, sevişmenin ve dokunmanın verdiği hazza odaklanarak, haz alıp haz verebilme, ruhu ve bedeni paylaşabilme, ne olursa olsun bir şekilde boşalabilme bilim ve sanatı olarak tarif ediliyor. Bu sanatı icra ederken çiftler sadece anın tadını çıkarmalı ve beyinlerini başka şeylerle meşgul etmemeli, beslenmelerine dikkat etmeli ve cinsel güçlerini zinde tutmalı… Yılbaşı gecesine özel afrodizyak etkili besinler alındığında cinsel güç zinde tutulabiliyor ve artırılabiliyor. Özellikle yılbaşı gecesi meyvelerden kivi, greyfurt, karpuz, nar ve mango’nun, sebzelerden kereviz, enginar, bezelye, roka, kuşkonmaz’ın, hayvansal kaynaklı besinlerden yumurta, istiridye, havyar ve hindi’nin, çerezlerden ayçiçeği, Antep fıstığı, badem, fındık ve ceviz’in, baharatlardan nane, tarçın, kekik, vanilya ve fesleğen’in cinsel gücü artırıcı özelliklerini hatırlamak önem taşıyor.

CİNSEL FANTEZİLER İLE YILBAŞI GECENİZİ RENKLENDİRİN

Fanteziler sağlıklı bir cinsel yaşamın göstergesi… Öncelikle fantezinin ne olduğunu bilmek gerekiyor. Cinsel tabular ne kadar azsa, haz alınabilecek şeyler o kadar artıyor. Zihinde tasarlanan, canlandırılan ve gerçekleşmesi özlenen bir şey olan fantezi, değişik heves, düşünüş, sonsuz ve sınırsız hayal kurma anlamına geliyor. Kişinin kafasında cinsel coşkuyu arttıracak nitelikte bir takım hayaller canlanmasına cinsel fantezi adı veriliyor. Fantezi kurmak, deneme-yanılma yöntemine maruz kalmamaları için kişilerin sahip oldukları bir yetenek, bir çeşit simülasyon olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul travestileri ile erkeklerin cinsel fantezileri farklı ve erkekler travesti daha fazla fantezi kuruyor.

Travestiler;

(1) genellikle daha önceki cinsel deneyimlerini düşünme yani eski anıları canlandırma eğiliminde oluyor,

(2) fantezilerinde daha çok duygusal ve romantik anları canlandırıyor,

(3) cinsel organlara ve bedensel imajlara daha az yer veriliyor ve

(4) sadece fantezi kurarak boşalma yaşamaları mümkün…

Erkekler ise;

(1) hayatlarında hiç denemedikleri veya deneyemeyecekleri şeyleri hayal ediyor,

(2) fantezilerinde daha çok erotik ve sert anları canlandırıyor,

(3) fantezilerinde cinsel organlar ve bedensel imajlar ön planda oluyor ve

(4) sadece fantezi kurarak boşalma yaşamaları da daha zor…

istanbul travesti

CİNSEL FANTEZİ KURMANIN FAYDALARI

Fanteziler sağlıklı bir cinsel yaşamın göstergesi… Cinsel fanteziler, kişilerin üzerindeki bir takım baskıları azaltabiliyor. Günlük hayatlarını normal olarak sürdürmelerine ve cinsel yaşamdaki heyecanlarını yoğunlaştırarak daha kolay doyuma ulaşmalarına yardımcı olabiliyor. Kişinin kendisini tehlikeye atmadan veya ret edilme kaygısı taşımadan farklı insanlar ve durumlar keşfetmesini mümkün kılabiliyor. Fantezi duyguları canlı tutuyor, cinsel yaşantıyı monotonluktan, sıradanlıktan uzaklaştırıp, renklendiriyor, zenginleştiriyor.

ÖNCE KORUNUN

Yeni yılda neler yapacaksınız? Büyük olasılıkla alkol alıp, eğlenecek ve belki de gecenin ilerleyen saatlerinde seks yapacaksınız… Birçok kişiye güzel ve eğlenceli bir yılbaşı tatilde en mantıklı aktiviteler eğlenmek ve seks gibi geliyor. Çoğu kişi 2-3 günlük yılbaşı tatilinde iş, okul ya da üniversite dışında olacağı için yeni yıla partnerleriyle girmek istiyor. Günlük işler, iş yoğunluğu ve stresi olmadan yaşanacak 2-3 günde yıl boyu biriken stresi atmak veya negatif enerjiyi boşaltmak için seksle meşgul olunması çoğu kişiye çok normal gelebiliyor. Ancak, enerjilerinin büyük bir kısmını seks yaparak, alkol ve uyuşturucu kullanarak atmak isteyen kişilerde “korunmasız seks” yaşamak, “istenmeyen gebelikler” ve “cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalanmak” gibi bazı beklenmedik sonuçlara yol açabiliyor.

YILBAŞI GECESİ KORUNMASIZ SEKS YAPMA ORANI ARTIYOR

Yılbaşı gecesinden sonra istenmeyen gebelikler ve cinsel yolla bulaşan hastalıklar artış gösteriyor. Aralık ve ocak ayında meydana gelen istenmeyen gebeliklerin normalden daha yüksek sayılara ulaşması, yapılan araştırmaların ortaya koyduğu bir kanıt olarak karşımıza çıkıyor. Her yılın ilk çeyreğinde görülen gebelik oranlarının yılbaşından sonra zirveye çıkması ve aynı şekilde, her yılın üçüncü çeyreğinde evlenmemiş kadınların hamile kalma oranlarının artması diğer bir kanıt… İstenmeyen gebeliklerin haricinde, her yılın ilk çeyreğinde frengi, bel soğukluğu, herpes, klamidya ve trichomoniasis gibi birçok cinsel yolla bulaşan hastalığın tavan yaptığı da bir başka gerçek… Bunun yanı sıra, cinsel sağlık klinikleri ve hastanelerde yılın ilk çeyreğinde AİDS testlerinin yapılma oranının arttığı da görülüyor. Bu bulgular, aralık ve ocak aylarında diğer aylara göre daha az önlem alındığını gösteriyor.

YENİ YILA GİRMENİN HEYECANI HALKIMIZI YANLIŞ İŞLER YAPAMAYA TEŞVİK EDEBİLİYOR

Kış tatilinde meydana gelen korunmasız seks neden bu zamanlarda zirveye çıkıyor? Çünkü belki de, insanlar yılbaşı tatili içinde çok daha neşeli ve stressiz oluyorlar. Belki de bu zaman zarfı insanların çok daha fazla hoşgörülü ve tutkulu olduğu bir zaman… Ofis partileri, okul kutlamaları, festivaller, insanların daha çok birlikte olması, mevcut ilişkiler, eski sevgililerin bir araya gelmesi ya da yeni tanışmalar, kontrolsüz alkol ve uyuşturucu kullanımı gibi pek çok bahane ön plana çıkabiliyor. Aslında bu bulguların tek bir açıklaması olabilir; yüksek alkol ve uyuşturucu tüketimi, korunmasız ve riskli cinsel davranışlar… Aynı zamanda, sadece yılbaşı haftası içinde insanlara çok özel hazırlanmış cinsel aktivite içeren eğlenceler beklenmedik ve istenmeyen gebeliklere fırsat sunabiliyor. Eğer halkımız 2015 yılını sorunsuz ve şanslı olarak kapatmak istiyor ve yeni yıla sağlıklı ve mutlu bir şekilde girmek istiyorsa, kendilerine ve partnerlerine bir iyilik yapmalı, korunarak seks yapmalı, kontrolsüz alkol ve uyuşturucu kullanımından uzak durmalı… Aksi takdirde yeni yıl kâbusa dönüşebiliyor.

ÇİFTLER İÇİN YILBAŞI NASIL OLMALI?

Yeni bir yıla başlarken genelde insanların beklentisi yeni başlangıçlarda hayatlarını sorgulamak oluyor. Geçmiş yılda yapabildikleri ve yapamadıklarını sorgulamak, yapamadıklarını yeni bir yılda gerçekleştirmenin hayalini kurmak iyi bir sorgulama olarak dikkat çekiyor. Ancak bu sorgulamada genelde gözden kaçan şey cinsel hayat oluyor. Nedense cinsel hayatta yapılamayanlar üzerine kimse düşünmüyor. Çünkü cinsel mitler yani hurafeler, günahlar, yasaklar ve ayıplar nedeniyle, konuşulmaması gerektiği sanılan cinsellik hep geri planda kalıyor. Peki, yeni yıl ve yepyeni bir başlangıcın eşiğinde cinsellikle ilgili sorunlar nasıl halledilebilir? Bunu, hayata bir mola vermek gibi algılamak gerekiyor. Ancak cinsellik elbette sadece yeni yıl için değil Sevgililer Günü gibi özel günlerde de çiftler için tazelenebilecek, yeniden ele alınabilecek bir olgu.. Çiftler arasında cinselliğin tazelenmesi her zaman yapılmalı fakat yeni yıla ayrı bir önem verilmeli, çünkü “Nasıl başlarsan öyle devam eder” şeklinde yaygın bir inanç var… Bu da yeni başlangıçlar için güzel bir motivasyon olabiliyor. Peki çiftler yılbaşı gecesi ne yapabilirler? Pijamalarla değil, o güne has özel kıyafetler giyilebilirler, 12’den sonra çocukların uyumasının ardından kendi özel ve mahrem dünyalarına dönüp, monotonlaşan cinsel hayatlarını renklendirmek sohbet edebilirler ve çok özel anları paylaşabilirler. Bu amaçla erotik materyallerden ve cinsel fantezilerden yararlanmak mümkün… Seks oyuncakları hem tahrik olmaya yardım ederken hem de yakınlaşmak için yeni yollar bulunmasına vesile olabiliyor. Çünkü insan zihni özgür olduğu sürece cinsel fanteziler çok güzel bir şekilde renklendirilip ortaya konulabiliyor. Ama önemli olan her iki kişinin de bunu kabul ediyor olması…

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın