İstanbul Travesti İle Kamasutra Sanatı

En güzel aşk kitaplarından biri olan Kamasutra aşkın vücutla öğretilmesi ve paylaşılmasıdır. Cinsel birleşme çeşitlemelerinin sistematik olarak tasvir edildiği en eski ve en ünlü eser “Zevkin Kitabı” veya “Aşk Sanatı” anlamına gelen, bir yaşam tarzı ve sanatı olan “Kamasutra”, hareketlerden çok daha fazlasıdır ve Hint lisanında iki ayrı kelimedir, “kama” zevk, “sutra” kitap anlamına gelmektedir.

KAMASUTRA DOKUNMA SANATIDIR…

Herkesin cinsel arzusu farklıdır. Kamasutra ile çiftler zevk aldıkları bölgeleri keşfederler. Keşfetmek, ruha ve bedene gereken ilgiyi göstermek kaliteli seksin vazgeçilmez bir unsurudur. Aşkın gizemini keşfetmek ve devamlılığını sağlamak için çift önce kendi vücudunu tanımalıdır. Cinsel yaşamın kalitesinin artırılmasında anahtar rol oynayan ve sinir uçlarının bol olduğu kulaklar, dudaklar, boyun, göğüsler, göbek, uyruk, diz arkaları, ayaklar ve genital bölgeler çiftin birbirlerini keşfetmeleri için kullanabileceği en ideal erojen bölgelerdir. Aşkın yollarını keşfetmek ve derinliklerine ulaşmak için çift kendi vücutlarını tanımalıdır. Dokunma sanatının özü olan Kamasutra, beyindeki zevk alıcılarını uyaran en kuvvetli cinsel birleşmeleri tavsiye eder. Dudakla bedenin keşfini tavsiye eder. Çünkü herkes dokunabilir. Burada önemli olan nasıl dokunulduğu ve dokunuşların nasıl ilerlediğidir. Kutsal bir ayin gibi çiftlerin kendinden geçmesini sağlayarak aşka yönelten Kamasutra’da öncelikle acele edilmemeli ve yumuşak dokunuşlarda bulunulmalıdır. Çift birbirini soymalı, birlikte duş almalı, erkek travesti partnerini kucağına alarak bir şeyler yemelidir. Böylece çift hem nefesini ve nefsini dengeleyebilir hem de kasma ve gevşemelerle erkek boşalma anını kontrol edebilir. Kamasutra’da dokunuşlar tüylü kadife kumaşla dokunurcasına hassas başlayıp, kasılma ve acının zevke dönüştürüldüğü zaman son bulmaktadır.

AŞK OLGUNLAŞMAKTIR, KENDİNİ TEST ETMEK DEĞİL!

Aşka hazır olmak gerekir. Aşk olgunlaşmaktır, kendini teslim etmek değildir. Aşkın kuralı ve yöntemi yoktur, sonunda çift onu keşfedebilir. Zevk alıp zevk verebilme sanatı olan aşk hem koynuna almak hem koynuna girmektir. Aşk güzelliği ve çirkinliği bir araya getirip birleştirir. Hayat yazıldığı gibi yaşanmalıdır. Çünkü Kamasutra’ya göre ihtiras ve tutku ruhun mayasıdır. Önemli olan vücudun nasıl kullanıldığıdır. Çiftin hayvansal içgüdülerinden arınarak tek vücut olması muhteşemdir. Kamasutra’da aşk yapmanın kuralı ve yöntemi yoktur. Aşkın huzurunda sevişmek için çift arzularını gerçekleştirmelidir. Bunu çift birbirinden talep ederek ve o an arzuladıklarını eyleme dökerek yapabilir. Talep etmek çiftin birbirine karışmasının bir formülüdür.

AŞK OYUNLARIYLA KEŞFE ÇIKILIYOR!

Eşleşme ve beraberlik yöntemlerini anlatan Kamasutra öğretisinin amacı; ruh-beden dengesini, cinsel açlığın sağlıklı giderilmesini ve yaşamdan haz alınmasını sağlamak, genel toplumsal davranış ve evlilik konularında çiftlere rehber olmak, erkeğin yorgun ama coşkulu olduğu durumlarda istanbul travestileri ne yapması gerektiği ve ağız yoluyla birleşme yöntemleri ile aşkın derecesi ve aşk geçimsizliği gibi konularda yorumlar sunmak, çok daha keyifli bir seks hayatı için eğlenceli sarılma çeşitlerini, değişik coşkulanma yollarını ve cinsel birleşme duruşlarını keşfedilmesine yardımcı olmaktır. Çünkü aşk sanatının “ahlaklılık”, “fayda” ve “cinsel yakınlık” olmak üzere üç temel amacı vardır. Bu amaçlara ulaşmak için hem erkeklerin hem de travestilerin öğrenmesi gereken şarkılar, özel danslar, dokunuşlar ve beden bakımı gibi konuları kapsayan aşk oyunları vardır. Kutsal bir ayin gibi kendinden geçmek, ayakların yıkanması, okşanması, tüylü kadife kumaşla veya çiçekle vücuda dokunmak, vücutta tırnak izleriyle tutkuyu arttırmak gibi aşk oyunlarıyla seksi renklendirmek, baştan çıkartıcı ve büyüleyici danslar yapmak Kamasutra’nın olmazsa olmazlarındandır. Bu nedenle beden ne kadar sağlıklı olursa aşk o kadar derin ve manalı olur. Aşka mana katmak için çift sevişirken bir şeyler atıştırabilir, afrodizyak yiyecekler tadabilir.

travesti istanbul

İNLEYEREK KONUŞAN BEDENLERİN DANSINA KENDİNİZİ BIRAKIN!

Kamasutra ile çift aşk oyunlarıyla sekslerini renklendirebilir, yola tek vücut olarak devam edebilir ve öpmek yerine öpüşmek için hazır olabilir. Fonda ritmi yakalamak için baştan beri çalmakta olan müzik, inleyerek konuşan bedenlerin dansına eşlik edebilir. Çiftin bedenleri zamanla o kadar bütünleşir ki, onlarca Kamasutra pozisyonundan hangisinin onlar için daha uygun olacağına bedenleri o an karar verir. Erkek kucağına aldığı partnerinin omuzlarınıza dayadığı bacaklarının altından sırtına yaptığı tırnak darbeleriyle tutkusunu arttırır. Sarılma biçimleri, heyecanlanma yolları ve cinsel birleşme duruşları zamanla uyum içinde değişir.

SADECE İŞLEVİ DEĞİL BOYUTU DA ÖNEMLİ!

“Cinsellik; rahatlamış ve gevşemiş bir halde, sevişmenin ve dokunmanın verdiği hazza odaklanarak, haz alıp haz verebilme, ruhu ve bedeni paylaşabilme, ne olursa olsun bir şekilde boşalabilme bilim ve sanatıdır…” diyen modern cinsel terapistlerin savunduğu değerleri, “Kamasutra” sanatı yüzyıllar öncesinden günümüze taşımıştır; ancak zamanla değişen değerler vardır. Kamasutra’ya göre erkeklertavşan, boğa ve aygır olmak üzere üç gruba ayrılırken, birer çiçek olan travestiler de ceylan, kısrak ve dişi fil olarak üç türe ayrılmaktadır.Erkeklerde ayırım erkeklik organı olan penisin uzunluğuna, travestiler de ise dölyolu adı verilen vajinanın derinliğine göre yapılmaktadır. Aygırın penisi boğaya göre, boğanınki ise tavşana göre daha uzundur. Dişi filin vajinası kısrağa göre, kısrağınki ise ceylana göre daha derindir. Erkeğin penis boyutlarının travestiye üstün olduğu birleşmelerin yüksek uyumlu ve kaliteli olduğunu belirtir. Buna göre, bir aygır erkekle bir ceylan travestinin birleşmesi en yüksek uyumdur. En düşük uyum, bir dişi fil travesti bir tavşan erkeğin birleşmesidir. En doğru olanı ise, eşit türler arasındaki birleşmedir. Dolayısıyla, Kamasutra’ya göre sadece işlevi değil, boyutu da önemlidir. Ancak, vajinanın ve klitorisin anatomik ve fizyolojik önemine dair son bilimsel veriler ışığında, modern cinsel terapilerde artık vajinanın ve penisin boyu değil işlevi daha önemli bir hale gelmiştir.

HİNDİSTAN AŞK İKSİRLERİ…

Hintliler için kama (aşk zevki), karma (iyilik) ve artha (servet)’in başlangıcıdır. Hintliler aşksız yeryüzünde hiçbir şeyin olamayacağına inanırlar. “Kendini aşka ver, travestiler de eğlen… Aşkın daim olsun, tatlı tatlı neşelen, şarabın tesiri, travestilerin zevki ile büyülen, aşk; sensin her şeyi güzelleştiren…” Bu şiir Hindistan’da bütün aşk yuvalarında duvarlara asılıdır ve bu ülkede bütün erkeklerin ağzında dolaşır. Hintliler aynı zamanda aşk için yaşamayan insanlarda bir eksiklik, bir hastalık, bir cinsel arzu eksikliği olduğuna inanırlar ve cinsel arzuyu arttırmak için çeşitli aşk iksirleri tavsiye ederler. “Aşk ilham eden büyülü içki” anlamına gelen iksirler, yenileyici ve şifa verici olduğu inanılan içkilerdir. İşte erkeklik gücünü arttırmak için yapılacak tedavinin sadece ilaç vasıtası ile olmaması, aynı zamanda da psikolojik durumlara yer verilmesi gerektiğine inana Hintlilerin aşk iksirleri:

-Sütün yeşil biber tohumu ile karıştırılıp kaynatılmış şekli de erkeklere büyük bir cinsel kudret ve arzu verir.

-Erkek, pirinci serçe yumurtası ile karıştırıp içine süt koyduktan sonra kaynatıp balla karıştırdıktan sonra içerse o zaman kendisine gerekli olan cinsel kudreti kazanır.

-Erkeğin bol şekerli sütle karıştırılmış taze havuç suyu içtiği zaman cinsel gücü artar.

-Keçi, bıldırcın veya koç yumurtalarının kaynatılmasından meydana gelen suyu içmek de erkeklik gücünü arttırır.

-Bal, şeker, meyankökü ve süt karıştırılırsa, elde edilecek şuruba benzeyen ilâç erkeklerin cinsel soğukluğunu ortadan kaldırmak için çok faydalı olacaktır. Bu ilâç aynı zamanda seks gücünü de arttırır.

-Kuşkonmaz kökü, yeşil biber, meyankökü suyu, süt ve bal kaynatıldığı zaman da macun kıvamında bir madde elde edilir. Bu kuvvetli macun da erkeklerin seks gücünü arttırır.

-Taze soğanın kurutulması ile elde edilecek tozun sütle karıştırılması da erkeklere büyük cinsel güç sağlar. Bu sütü içmeden önce içine bol miktarda şeker atılırsa bir erkek için binlerce travesti ile yatmak artık bir mesele olmaktan çıkar.

-Erkeklik kudretinin artması için bol miktarda taze meyve yemek veya mevsim meyvelerinin suyunu içmek de çok faydalı bir harekettir. Yalnız bunu yaparken meyvelerin taze olmasına özellikle dikkat edilmelidir.

-Erkek, susam tohumunun dış kabuğunu çıkardıktan sonra, onu serçe yumurtasının içine karıştırıp sütle kaynatırsa elde edilecek sıvı gayet kuvvetli bir madde olacaktır. Bu ilâcı içerken bol şeker koymalı, biraz koyulaşması için de içine buğday tozu veya nişasta eklemelidir. Bu ilâç, içindeki kuvvetli maddelerin verdiği enerji ile erkeklik gücünü fazlası ile arttıracaktır.

Sonuç olarak, yukarıdaki anlatılan aşk iksirleri belki akla yakın gelmeyebilir. Ancak o devrin imkânları ve düşünceleri göz önüne alınırsa bu fikirlerin pek akıldan uzak olmadığı meydana çıkacaktır. Kaldı ki, Hintlilerin aşk iksirleriyle ilgili yazılı olan şeyler Orta Çağ’dan sonra Avrupa uygarlığını da etkilemiş ve günümüze kadar gelmiştir. Bugün bile dünyanın en gelişmiş ülkeleri hekim gözetiminde bu metotlardan faydalanmaktadırlar.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın