Güzel Sevişme Sanatkarları İstanbul Travestileri

Mutlu bir cinsel yaşam için “yatağa çıplak girmek” gerekiyor. Yatağa çıplak girmek denildiğinde akla soyunmak gelebiliyor. Burada yatağa kıyafetleri çıkartarak girmek değil, olumsuz düşünceleri yatak odasının dışında bırakarak girmekten bahsediliyor. Cinsel ilişki travesti ve erkeğin paylaştığı çok özel bir andır.

Önemli olan ne kadar sürerse sürsün cinselliği tam anlamıyla yaşamak, yapılan eyleme yoğunlaşmak, ruh ve bedenle orada olabilmektir. Çünkü cinsellik sadece bedensel bir eylem değildir, birbirini seven ve arzulayan iki kişi arasında yaşanan çok özel bir eylemdir. Cinsellikte kişinin psikolojisi, o anki ruh hali, cinsellikle ilgili olumsuz duygu ve düşüncelere sahip olup olmadığı, kişinin kendini ve bedenini sevmesi, partnerine karşı olan duyguları, partnerin ilişkideki tavrı önemli bir yer tutar. Bütün bunları düşünerek yatağa giren kişi cinsellikten haz alamıyor. Bu nedenle cinsellik yaşanacağı zaman sadece olumlu şeyler düşünmek, beyin kapatmak ve sadece partnerle geçirilecek güzel anlara odaklanmak gerekiyor. Tıpkı banyoya elbiseler çıkartılarak girildiği gibi, sevişmek üzere yatağa da olumsuz düşüncelerden arınarak girmekte fayda var. Nasıl ki elbiselerle duş alındığında vücut temizlenmezse, rahatlamazsa ve sadece ıslanılırsa, yatağa da olumsuz düşüncelerle girildiğinde dokunmanın ve sevişmenin verdiği hazza odaklanılamaz, sadece penis-vajina birlikteliğini içeren becerme ve becerilme şeklinde cinsel birliktelik yaşanır. Bu da cinsel sorunların oluşmasına ve devam etmesine yola açabiliyor.

Cinsellikle ilgili olumsuz duygu ve düşünceler, cinsel ilişki sırasında beyni kapatamama, kendini dışarıdan bir seyirci gibi izleme, olaya kendini kaptıramama gibi nedenler özellikle erkeklerde serleşme sorunlarına ve erken boşalmaya, kadınlarda da orgazm olamamaya ve zamanla cinsel isteksizliğe yol açabiliyor. İstanbul travestileri genellikle cinsel ilişki sırasında o ana odaklanmak ve haz almaya çalışmak yerine, nasıl göründükleri, nasıl koktukları, bedenlerinin yeterince temiz olup olmadığı, partnerlerinin kendilerini çekici bulup bulmadığı, vb. konuları düşünebiliyor ve bu tarz düşünceler de orgazmı engelleyebiliyor. Erkekler de cinsel ilişki sırasında zevkten çok performanslarının iyi olup olmadığına odaklanıyor ve bu da yine erkeğin sertleşme sorunu ya da erken boşalma yaşamasına neden olabiliyor. Cinsel ilişki öncesi rahatlamak ve gevşemek çok önemlidir. Bunun için bir takım gevşeme ve nefes egzersizleri uygulanabilir. Otohipnoz CD’lerirahatlamak ve olumlu düşünmek için faydalı olabiliyor. Ayrıca dikkatini partnerine yoğunlaştırmak, cinsellikten konuşmak, cinsel aktivite öncesi ortamda bazı değişiklikler yapmak, birlikte bir şeyler içmek, romantik anlar geçirmek, güzel bir yemek yemek ya da film seyretmek çiftin sevişme havasına girmesini sağlayabiliyor. Çünkü cinsellik; rahatlamış ve gevşemiş bir halde, sevişmenin ve dokunmanın verdiği hazza odaklanarak, haz alıp haz verebilme, ruhu ve bedeni paylaşabilme, ne olursa olsun bir şekilde boşalabilme bilim ve sanatıdır.

istanbul travestileri

Erkekler Neden Travesti Memesi Sever?

Memeler kadını uyandıran ve tahrik eden anahtarlardan biridir. Cinsel açıdan istanbul travesti uyarmak, boşalmasını veya orgazm olmasını sağlamanın en kolay yolu memeleri uyarmaktır. Hem travesti hem de erkek bu durumu kullanıp seksten daha çok haz alabilir.

Memenin içi kuyruk yağıdır, sadece erkeği kandırmaya yarar!” sözüne katılmıyorum. Memelere yani göğüslere olan ilgi binlerce yıl öncesine dayanıyor. Ana tanrıça heykeli, büyük memeli ve geniş kalçalı bir travestidir. O dönemlerde bolluk ve bereketi simgeleyen büyük memeler günümüzde tamamen cinsellikle ilgili olarak algılanıyor. Hatta memeler erkekler için yasak meyve anlamına gelebiliyor. Bilinen en tahrik edici cinsel organlardan birisi olan memeler erkekler için çok önemlidir. Çünkü dozunda bir göğüs çatalını görünce tahrik olmayan erkek hemen hemen yok gibidir.

Erkek görsel olarak daha kolay uyarılırlar. Erkek her zaman kendilerinde olmayanı veya saklı olan şeyi merak ettiği için memeler daha çok haz kaynağı olarak görülür. Ancak memeleri önemli kılan sadece seksi olmaları değildir, erkeklerin memeyle geçmişleri çocukluklarına kadar dayanır. Bebeğin dünyaya geldiği ilk aylarda, bebek ile anne adeta birbirlerine yapışıktırlar. Bu dönemlerde bebek kendi varlığını annesinin gözlerinde ve kendisine olan yaklaşımlarında ararken, ruhsal ve bedensel ihtiyaçlarını annesinin memesinden ve dokunuşlarından karşılar. Annenin bebeğiyle kurduğu olumlu bağ ve onun dilinden anlama çabaları, vaktinde memesini vererek sakinleştirebilme becerisi, bebeğinin ruhsal gelişimi ve temel güven duygusunu geliştirebilmesi için çok önemlidir. Hatta bu yüzden “Ağlamayan çocuğa meme vermezler!” deyimi kullanılır. Bebek meme emmekten, anne ise onu emzirmekten zevk alır ve mutluluk duyar. Bu nedenle erkeğin memelere olan ilgisi emzirme sürecine dayanır. Erkek memeleri gördüğü zaman ilk olarak görsel bir uyarıyla iç dünyasındaki meme imajıyla bağlantıya geçiyor.

Bu uyarı beyinde yer alan ilkel güdülerin ve çocukluk dönemine ait bilinçdışı kayıtlarının bulunduğu noktaya ulaştığında, memeler cinsel bir imgeye dönüşmeye başlıyor. Beyin bilinçdışı olarak çocukluk yıllarındaki meme imajını harekete geçiriyor. Bu hisler hormonsal salgıların ve sinirsel sistemlerin harekete geçmesini sağlıyor ve kan yavaş yavaş penise doğru hareket etmeye başlıyor, penis sertleşiyor, erkek memelere bakmak, dokunmak ve meme uçlarını ağzına almak istiyor.Çocukluğunda zevk aldığı bir eylemle memeler arasında bağlantı kuran erkek, büyüdükçe karşı cinsin en dikkat çekici bölgelerinden biri olarak memeleri görebilir. Büyük ve iri memeler bilinçdışı olarak erkeğe emzirildiği dönemde annesinin süt dolu memelerini hatırlatabilir. Çünkü anne ve bebek arasında güçlü olan şey bebeğe aktarılan duygulardır. Yani dokunma, kucaklanma ve sevgi ihtiyacı, en az beslenmesi kadar bebeğin ruhsal gelişiminde önemlidir. Bu ihtiyaçlarını sağlıklı karşılayan bir erkek, memeleri hem tahrik edici bulacaktır hem de onlara dokunarak ve yalayarak kendini rahat, huzurlu, gevşemiş ve güvende hissedecektir. Kafanın rahat olması ve gevşemiş bir halde olmak erkek cinselliği için gereklidir. Çünkü cinsellik; rahatlamış ve gevşemiş bir halde, sevişmenin ve dokunmanın verdiği hazza odaklanarak, haz alıp haz verebilme, ruhu ve bedeni paylaşabilme, ne olursa olsun bir şekilde boşalabilme bilim ve sanatıdır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın