İstanbul Travestileri Ve Büyülü Masajları

Erotik masaj ile cinsel yaşamınıza büyülü bir dokunuş yapabilirsiniz… Üstelik bu yöntem oldukça basit ve etkilidir. Yapmanız gereken şey yöntemin adımlarını aşağıda anlatıldığı şekilde uygulamak olacaktır. Yöntemi uygulamaya başlamadan önce, yerine getirilmesi gereken 3 temel koşul vardır. Yöntemin başarısı, bu temel koşulları yerine getirmenize bağlıdır.

AŞK OYUNUNUN KOŞULLARI

1. Koşul

İstanbul travestileri ve sizin, cinsel yaşamınızda bir sorun olduğunu kabul etmeniz ve bunun çözümü için birlikte harekete geçmeye karar vermeniz gerekir. Mastürbasyon dışında, seksin tüm biçimleri bir partnerle uyumu gerektirir ve karşılıklı bir etkileşim söz konusudur. Dolayısıyla ortada bir sorun varsa, bunun tespit edilmesi ve her iki tarafın da sorunun çözümünde üzerine düşen sorumluluğu alması gereklidir.

2. Koşul

Cinsel yaşamda iletişim çok önemlidir. Partnerinizle cinsel yaşamınızla ilgili her konuyu utanıp sıkılmadan açıkça konuşabilmeniz, isteklerinizi ve beklentilerinizi birbirinize söyleyebilmeniz önemlidir. Cinselliğin tabu olarak görüldüğü bir toplumda yetişmiş bireyler olmak, partnerlerin cinsel iletişimini engelleyen en önemli faktördür. Sağlıklı bir cinsel yaşamınızın olması ve herhangi bir sorun yaşadığınızda bunu çözüme kavuşturmanız ancak partnerinizle iletişim kurmanız sayesinde mümkündür. Bunun için de öncelikle cinselliğin her birey için olağan ve gerekli olduğunun bilincinde olmanız gereklidir.

3. Koşul

Partnerler arasındaki duygusal ilişkideki çatışma ve sorunların öncelikli olarak çözülmesi gerekir. Kızgınlık, kıskançlık, öfke, nefret, düşmanlık gibi duyguların yaşandığı ilişkilerde cinsel sorunların yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Güzel bir cinsel yaşam, güzel duyguların meyvesidir…

istanbul travestileri

EROTİK MASAJ NASIL UYGULANIR?

Şimdi gelelim yöntemin uygulanışına… Yukarıdaki üç koşulu sağladıysanız aşağıdaki adımları izleyerek cinsel yaşamınızı mutlu bir dünya haline getirmeye başlayabilirsiniz… Erotik masaj aşağıdaki iki aşamadan oluşur:

BİRİNCİ AŞAMA: “DOKUNUŞLARA ODAKLANMA”

İstanbul travesti tartnerinizle bu aşamayı uygulamak için uygun bir gün ve saat belirleyin. İkinizin de yorgun olmayacağı bir zamanı seçmeye dikkat edin. Partnerlerden biri “verici” yani “masaj yapan”, diğeri “alıcı” yani “masaj alan” olacak ve sonra roller değişecektir. Önce hanginizin alıcı ya da verici olacağına karar verin. Önce ideal ortamı yaratın. Rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortam olmalı… Odanın ısısı sizi terletmemeli, üşütmemeli. Göz bebeklerinizi görecek kadar aydınlık, burnunuzdaki siyah noktaları görmeyecek kadar loş olmalı… Telefon gibi rahatsız edici şeyler olmamalı… Sonra “meditasyon duşu” alın… Tüm sıkıntı verici düşüncelerin ve duyguların su gibi aktığına inanarak duş alın, gevşeyin ve rahatlayın… Daha sonra “nefes ve gevşeme egzersizleri” yapın… Bir çiçeği koklar gibi nefes alın, mumu üfler gibi nefes verin… Her nefes aldığınızda bir kas grubunuzu sıkın, nefes verirken gevşetin… Şimdi yatak odanızda ya da rahatsız edilmeyeceğiniz sakin ve rahat herhangi bir yerde çırılçıplak olacak şekilde üzerinizdeki kıyafetleri çıkarmış olarak şu adımları takip edin:

1- Alıcı önce yüzükoyun yatar.

2- Verici, alıcının saçlarından başlayarak tüm vücudunu hafif ve nazik dokunuşlarla okşar. Bu sırada isterse güzel sözler ve erotik ifadeler kullanarak konuşabilir ya da sessiz kalmayı tercih edebilir. Ayrıca dokunuşlarını aromatik yağlar ya da losyonlar sürerek de yapabilir.

3- Verici, alıcının vücuduna dokunmanın ve doku farklılıklarını keşfetmenin zevkine odaklanırken, alıcı da dokunuşlara ve dokunuşların en çok nerelerine haz verdiğine odaklanmalıdır.

4- Ortalama 15 dakika vericinin alıcının vücudundaki dokunuşları tamamlandıktan sonra, roller değiştirilir, yukarıdaki üç adım tekrarlanır. Daha sonra sırt üstü yatılır ve 15’er dakikalık sürede aynı prosedür uygulanır. Toplamda 1 saatlik bir aşk oyunu oynanır. Bu aşamada uyulması gereken tek bir yasak vardır. Eşler birbirlerinin cinsel organlarına ve göğüslerine dokunmamalıdır. Çünkü dokunuşlardaki amaç eşi doğrudan cinsel olarak uyarmak değil, dokunuşlar aracılığıyla haz alıp haz vermeye ve travesti partnerin vücudunu tanımaya odaklanmaktır. Ayrıca roller değiştirilerek adımların tamamı uygulanmadan cinsel birleşme yaşanmamalıdır. Birinci aşamanın adımlarını bir hafta süresince gün aşırı olmak üzere uygulayın.

İKİNCİ AŞAMA: “EROTİK HAZZA ODAKLANMA”

Birinci aşamayı tamamladıktan sonra ikinci aşamaya geçmeye hazırsınız… Aslında bu aşama birinci aşamanın alıcının rehberliğinde yapılmasıdır.

1- Alıcı önce yüzükoyun yatar.

2- Alıcı elini vericinin elinin üzerine koyarak onu vücudunda dokunmasını istediği yerlere yönlendirir.

3- Cinsel organlar ve göğüsler de dâhil vücudun her yerine dokunulabilir. Ancak burada da amaç doğrudan cinsel uyarılma sağlamak ve cinsel birleşmeye geçmek olmamalı, dokunmanın verdiği hazza odaklanmaya devam edilmelidir.

4- Alıcının, vericinin dokunmasını istediği yerler sona erdiğinde roller değiştirilir ve adımlar tekrarlanır. Daha sonra sırt üstü yatılır ve 15’er dakikalık sürede aynı prosedür uygulanır. Yine toplamda 1 saatlik bir aşk oyunu oynanır. Bu aşamadaki dokunuşlar cinsel uyarılma açısından oldukça güçlü olacaktır ama yine roller değiştirilerek adımların tamamı uygulanmadan cinsel birleşme yaşanmamalıdır. Gösterilen tüm dikkate rağmen, bu aşama sırasında, partnerlerden birinin boşalması durumunda endişelenmeyin ve keyfini çıkarın ama bir dahaki sefere kendinizi daha fazla kontrol etmeyi deneyin. Bu aşamanın adımlarını bir hafta süresince gün aşırı olmak üzere uygulayın.

DOKUNUŞLAR HAZZIN EMRİNDE

Erotik masajın amacı dokunma duyunuzu harekete geçirmek ve hem kendinizin hem de partnerinizin vücudunu tanıyarak dokunuşların size ve partnerinize haz vermeye hizmet etmesini sağlamaktır. Vücudumuzun en önemli duyularından biri dokunma duyusudur… Bir bebekken, dünyayı dokunarak keşfetmeye başlar, ellerimizle, ayaklarımızla, vücudumuzla ve ağzımızla ulaşabildiğimiz her şeye dokunuruz. Dokunmaktan haz alırız. Sevdiğimiz beğendiğimiz bir şey karşısında gösterdiğimiz ilk tepki ona dokunmak olur. Dokunmak kaybettiğimiz cinsel sağlığımızı hem kendimiz hem de partnerimiz için nasıl geri kazanabileceğimizi gösteren yepyeni bir anlayış sunar. Yalın anlamıyla seks de bir temas, bir dokunuştur. Kelebek ömrü gibi hayatlarımızda arılar gibi hep güzel çiçeklere konabilmek, ruhumuza şifa verebilmek ve en güzel balı yapabilme inancıyla daha çok dokunmak gerekir. Çünkü dokunuşların çeşitliliği ve süresi seksin vereceği hazzı ve boşalma ya da orgazmla çıkılacak zirvenin yüksekliğini belirler. Ve dokunarak keyif aldığınız ve keyif verdiğiniz her gizemli anı yaşam boyunca hep tebessümlerle hatırlarız. Bu nedenle dokunmanın şehveti artırıcı iyileştirici gücünü hem kendiniz hissedin, hem de sevdiklerinize derinden hissettirin, cinsel hayata daha olumlu bakmak ve cinselliği daha çok sevmek adına…

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın