İstanbul Travesti İle Cinsel Fanteziler

Cinsel fanteziler, partnerlerin cinsel isteğini, duyarlılığını, birbirine karşı olan hazzını ve orgazmı önemli derecede etkilemektedir.

Kişiler cinsel fantezi kurmaya partnerlerinin yakınlığını, sıcaklığını, bakışlarını ya da dokunuşlarını hayal ederek başlayabilir. Bu şekilde, partnerlerini kafalarında belirledikleri ve sadece hoşlarına gidecek fiziksel imajlara oturtarak aldıkları zevki daha üst seviyelere çıkartabilirler.

Cinsel hazzı artırmak sadece yakın temasla kalmamalı, partnerler telefonla aranarak ya da mesaj çekilerek de yapılmalıdır. Hatta bu tip günlük temaslar partnerlerde daha çok heyecan uyandırdığı için dokunuşlardan ya da partnerinin yanında olmasından daha etkilidir. Böylece partnerler birbirlerinin erotik fanteziler kurmasına da yardımcı olabilir. Böylece akşam buluşulduğunda gün içinde yapılan ön çalışmaların ilişkilerde ne kadar faydalı olduğu görülebilir.

Cinsel fanteziler genellikle birlikte olunan kişilerle ilgili kurulur, ancak bu fantezilerde başkaları da yer alamaz demek değildir. Başka kişiler için kurulan fantezilerin partnerlere hissettirilmeden yaşanan ilişkinin içine katılması normaldir. Bu durum kişilerde suçluluk hissettiriyorsa fanteziler sadece partnerle sınırlı tutulmalıdır. Ancak kişiler duygularını, kendilerini ve ilişkilerini canlı tutmak istiyorsa, bir şekilde cinsel fantezilerden yardım almalıdırlar.

Fanteziler cinsel arzunun artmasında oldukça yardımcıdır. Bu nedenle, daha doyurucu bir seks yaşamak için kişiler fantezilerinize kulak vermeli, zaman zaman da akıllarından geçen ve paylaşılabilecek nitelikte olan fantezileri partnerleriyle konuşmaktan çekinmemelidirler. İlişkiye girmeden önce travesti ya da erkek çoğu bireyler kendini beyin olarak hazırlama ihtiyacı duymaktadır. Bu nedenle, fanteziler hem ilişkiyi hem de partnerleri canlı tutmakta, samimiyeti ve hazzı artırmaktadır.

istanbul travesti

İstanbul Travesti İle Seks Oyunları

Seks oyunu oynarken hayatınızdan olmayın!

Kişinin kafasında cinsel coşkuyu arttıracak nitelikte bir takım hayaller canlanmasına cinsel fantezi diyoruz. Cinsel fanteziler cinsel hayatı zenginleştirir, sıradanlıktan kurtarır ve cinselliğin daha keyifli bir şekilde yaşanmasını sağlar. Cinsel yaşamanın güzelleştiği anlar yaratmanın kısa tanımı olan cinsel fantezi kurmak ise; her istenilenin gerçekleştirilemediği gerçek dünyada, dozunda kaldığı sürece, cinsel istekleri tatmin için gidilebilecek en masum, en zararsız ve en güzel yoldur. Ancak cinsel fanteziler cinsel uyarılma sağlamak, haz duymak ve orgazm olabilmek için zorunlu olduğunda, tekrarlayıcı bir yapıya büründüğünde, sabit bir düşünce veya davranışa dönüştüğünde çeşitli cinsel sorunlara ve yakın ilişkilerde tartışmalara yol açabilir, bu tedavi edilmesi gereken bir durumdur.’

Son dönemlerde kendi başlarına seks oyunları denerken hayatını kaybeden birçok ünlü isim oldu. Geçtiğimiz yıllarda BBC kanalının ünlü sunucularından biri olan Kristian Digby, mastürbasyon yaparken kendini oksijensiz bırakarak aldığı hazzı arttırmaya çalışırken hayatını kaybetti. Buna benzer bir şekilde 3-4 yıl önce de ünlü oyuncu David Carradine boynuna ve cinsel organına ip bağlı bir şekilde hayatını kaybetmişti. Tayland polisi yaptığı açıklamada, David Carradine’nın cesedini otel odasında bulduklarında plastik seks aletinin bir ucunun boynuna diğerinin ise cinsel organına bağlı olduğunu gördüklerini söylemişti. David Carradine’ın ölümle biten fantezisinin tıptaki karşılığı oto-erotizm asfiksidir, yani daha çok zevk için ölümü göze almak. Bu olaylar belli bir yaşın üstünde, hayatta aradığını bulamayan insanların yaptığı davranışlardır.

Kendini kötü hisseden bir kişi, iyi hissetmek için kendine bir yandan acı verirken bir yandan mastürbasyon yapabilir. Birden çökmüş, aniden zengin olmuş, aniden şöhret olmuş kişilerde bu tip cinsel davranış bozukluklarına sık rastlanır. Orgazm sırasında beyne giden oksijen azaldığında daha güçlü bir orgazm yaşandığı bir gerçektir, ancak o an tek başına ve hazdan dolayı ne yapacağını bilemez bir haldeyken kişi bazı şeylerin farkına varamayabilir ve bu onun hayatına da mal olabilir. Cinsel fantezi yaşarken birbirini yaralayan ya da sakatlanmalara neden olan çiftlerin sayısı oldukça fazladır. Sonrasında sıkıntı yaşamamak için önlem almak gereklidir.

Penis Kırılmasına Dikkat

Cinsel ilişki sırasında erkeğin penise ani ve şiddetli güç uygulaması sonucunda sertleşmeyi sağlayan dokuları çevreleyen kılıfın yırtılmasına tıpta “penis kırılması” adı veriliyor. Ancak penis bir kemik olmadığı için aslında kemik kırılması gibi bir olay olmuyor, sertleşmeyi sağlayan dokuları çevreleyen kılıf yırtılıyor. Bu yırtılma anında ise acıyla birlikte bir ses hissediliyor.

YÜZLERCE ERKEĞİN PENİSİ KIRILIYOR!

Ülkemizde her yıl yüzlerce erkeğin penisi kırılıyor. Penisin sert haldeyken yatakta yanlış teknikler ve zorlamalarla kırılma sıklığı tıp literatüründe yüzde 28-38 olarak bildiriliyor. Penis kırılmaları olağan bir durum olmasına rağmen vakalar utandıklarından hastaneye gitmedikleri için sayıları tam olarak bilinmiyor. Ancak uluslararası tıp literatüründe her 175 bin hastane başvurusundan birinin penisin bu tür yaralanması olduğu yazılı.

ERKEK ANİDEN AĞRILAR İÇİNDE KIVRANMAYA BAŞLIYOR

Penis kırılmasında zaman kaybetmeden acilen bir üroloji uzmanına başvurulması gerekiyor. Penisi kırıldığında erkek aniden ağrılar içinde kıvranmaya başlıyor. Bu nedenle penis kırılmasının tanısı hastanın öyküsü ve fizik muayenesi ile konuyor. Muayenede kırılma olan tarafta kan birikmesi ve peniste karşı tarafa doğru eğilme, şişlik, morarma saptanıyor. Şiddetli kırılmalarda ise idrar yolu kanaması ve yumurtalıklarda kan birikmesi de görülebiliyor. Ancak vakaların verdiği bilgiler çoğunlukla yanlış bilgileri içeriyor. Hekimlerine ‘penisim sertken sabahleyin yataktan düştüm, çocuğumu severken aniden penis bölgeme tekme attı veya birden penisim şişti, anlayamadım’ diyerek doğru bilgi vermiyorlar.

AMELİYAT ŞART!

Penis kırılmasında ilk önce penise bandaj uygulanması, lokal soğuk pansuman tatbiki yapılmalı, ağrı kesici ve şişlik giderici ilaçlar verilmelidir. Daha sonra tanı konar konmaz cerrahi müdahale yapılmalıdır. Cerrahi tedavi öncesinde, penis içi idrar borusunun yani üretranın kopup kopmadığı, hasar görüp görmediğinin araştırılması gerekiyor. Çünkü penis kırığı ile idrar yolu yaralanmaları arasında doğru bir orantı var. İşeme zorluğu, idrar yolundan kan gelmesi veya hastanın idrar yapamaması durumlarında penis ucundan ilaç verilerek film çekilmesi gerekebiliyor. Ameliyatta yırtılan dokular tamir edilip, onarılıyor.

CİNSEL YAŞAMI OLUMSUZ ETKİLEYEBİLİYOR

Penis kırılması erkeğin cinsel yaşamını olumsuz etkileyebiliyor. Bu nedenle cinsel ilişki sırasında ani ve ters hareketlerden kaçınılması ve penisin sertleşmiş haldeyken kıvrılmaması gerekiyor. Özellikle kadının üstte olduğu pozisyonlarda ortaya çıkan kırılmaları engellemek için, erkek kadını elleriyle kontrol altında tutmalı ve duhule yardımcı olmalıdır. Penis kırığı tedavi edilmezse; erkekte cinsel özgüven eksikliği, kırılmanın tekrar olabileceği korkusu, cinsellikten sakınma ve soğuma, çift ilişkisinde bozulma, peniste şekil bozukluğu, ağrılı sertleşme, cinsel ilişkide zorluk, iktidarsızlık, idrar yolunda bölgesel genişleme ve kanama bölgesinde Peyroni hastalığı adı verilen sert şişlikler oluşabiliyor. Bunların olmaması için acil tedavi ve sonrasında alınması gereken tedbirler çok önemli.

PENİS KIRILMASI ACİL TEDAVİ GEREKTİRİYOR!

Penis kırılması penisin sert haldeyken oluyor, normal durumunda kırılma olması beklenmiyor. Penis ucundan taze kan gelmesi, idrar yapamama, idrar yaparken yanma, ileri derecede şişme, ağrı, acı veya morarmayla gelişen renk değişikliğiyle seyreden penis kırılması, yırtılmalar ve tahribatlar sonucu gelişebiliyor. Penis kırılması genellikle cinsel ilişki sırasında istanbul travestileri erkeğin üzerindeyken kontrolünü yitirip ani olarak hareket etmesiyle, penisin vajinadan çıkıp kadının kalçasına çarpmasıyla, zorlamalı cinsel ilişki veya anal ilişkiyle, değişik cinsel pozisyonların denenmesiyle, penisin sert haldeyken yatakta aniden dönülmesiyle, mastürbasyon esnasında penisin anormal bir şekilde bükülmesiyle, sertleşmeyi sonlandırmak için penisin bükülmesiyle veya at gibi hayvanların aniden sert bir şekilde tepmesiyle görülebiliyor. Cinsel ilişki sırasında istanbul travesti üstte olduğu pozisyonlarda ise kırılma riski daha da artıyor. Ancak araştırmalar penis kırılmalarının daha çok cinsel ilişki sırasında penisin vajinadan kayıp etraf dokulara isabet etmesi ile meydana geldiğini gösteriyor. Penis kırıldığında, sertleşmeyi sağlayan kavernöz dokuların içini doldurmuş olan kan, kılıfın yırtılmasıyla cilt altına doğru hızla yayılarak penisin morarmasına ve şeklinin bozulmasına yol açıyor. Cilt altına doğru olan bu kanama bazen tüm penise, torbaya veya genital bölge civarına yayılabiliyor. Penis patlıcan gibi bir renge bürünebiliyor ve ödem nedeniyle de şişiyor. Bu nedenle penis kırılmaları acil tedavi gerektiriyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın