İstanbul Travestileri İle Cinselliğinizi Farklı Boyuta Taşıyın!

Yatağınızın rahatlığından vazgeçmeniz biraz zor olacaktır, ancak sonunda hem siz hem de partneriniz oldukça rahat ve hafif bir uyku uyuyacaksınız. Bu gece rahat yatağınızda uyumayı bir süreliğine unutun ve sizin için hazırladığımız her biri birbirinden yaratıcı ve ilginç cinsellik önerilerine bir göz atın. 

Yataktaki anlarınızı filme alın

Yatakta yaptığınız her hareketin filme alındığını bilmeniz, kanıtları ortadan kaldırmak için izlemeye bile fırsat bırakmadan silseniz de, daha ateşli sevişmenizi sağlar. Bunu yaparken filmin güvenle saklandığından ve sizin dışınızda kimsenin eline geçmeyeceğinden emin olun.

Yatağınızın karşısına büyük bir ayna yerleştirin

Kendinizi cinsel ilişki sırasında aynadan izlemeniz ilişkinizi sıkıcı olmaktan çıkarır, yüzünüzdeki ifadeyi görmenizi sağlayarak ilişkinizden daha fazla zevk almanızı sağlar. Kendinizi aynadan izleyin ve vücudunuzun hareketlerini kontrol edebilmenin keyfini çıkarın. Bunu yaparken vücudunuzu izlemeye dalıp, kusurlarınıza odaklanmaya başlamaktan sakının.

Açık havada sevişin

İstanbul travestileri ile yatak odanızın dışında bir yerde ilişkiye girmek hem siz hem de partneriniz için oldukça ilginç bir deneyim olacaktır. Açık havada, topluma açık bir yerde sevişme deneyimi sizi daha özgür hissettirecek, ilişkinizden daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır.

Erotik bir hikaye okuyun

Qıillsriled filmindeki Marquis de Sade’in erotik hikayeler okuyarak insanları doruklara çıkarması gibi, yüksek bir sesle erotik öyküler okumak sizi ve partnerinizi harekete geçirebilir. Öyküleri önce kendi kendinize okuyup biraz pratik yapın. Farklı ses tonlarında, baştan çıkarıcı mimiklerle kendi kendinize okuyarak öykünün daha da ateşli bir hale gelmesini ve kendinize olan öz güveninizin daha çok artmasını sağlayın. Literotica.com (Türkiye’den erişimi şu an için mümkün değil ancak belki bir yolunu bulup inceleyebilirsiniz) size bu konuda oldukça yardımcı olacaktır.

Buz küpleriyle oynayın

En sıcak ve en soğuğu bir anda bir araya getirmek, duyularınızı harekete geçirir ve size vücudunuz ile ilgili farkındalık kazandırır. Oral seks denemesinden önce bir buz küpünü biraz ağzınızda tutun ya da partnerinizin farklı noktalarında gezdirin. Ayrıca kendi vücudunuza da değdirerek vücudunuzun hangi bölümlerinin daha fazla uyarıldığını keşfedebilirsiniz.

Kıyafetlerinizi çıkarmadan sevişin

Bu beklenmedik bir harekettir ve partnerinize durumun acil olduğu mesajını verir. Sevişmenin en ateşli anına geldiğinizde üzerinizdeki kıyafetin bir bölümünü sıyırabilirsiniz, ancak kıyafeti tamamen üzerinizden çıkarmayın.

istanbul travestileri

Birlikte “G spot”unuzu bulmaya çalışın

Bir çok travesti için bu nokta, cinsel ilişki sırasında uyarıldığında, erekte edici bir özelliğe sahiptir. İşe partnerinizin bu noktayı bulmak için parmağıyla bu noktada gezinmesini sağlayarak başlayın. Bu nokta vajinanızın 1-2cm kadar içinde, vajina duvarının hemen üst tarafında bulunur ve diğer bölgelere göre biraz daha pürüzlüdür. Eğer maceracı bir ruhunuz varsa aynı nokta partneriniz için de anüste, aynı yerde yer alır. Bulmaya çalışmak size kalmış!

Bu, biraz pratik ve deneyim gerektiren bir iş olduğu için mümkün olabildiğince rahat ve sabırlı olmanız önemli. Ayrıca “G spot” bölgesine dokunmak herkes için eğlenceli olmayabilir. Sevmiyorsanız bulmak zorunda olmadığınızı hatırlatmak isteriz.

“G spot” bölgesini keşfettikten sonra cinsel ilişki sırasında partnerinizin penisinin bu bölgeye dokunabileceği pozisyonlar bulmayı deneyin ve ilişkinizin keyfini çıkarın.

Partnerinizin sizi mastürbasyon yaparken izlemesini sağlayın

Kendi kendinize zevk alırken bunu başka birinin izlemesine izin vermek, oldukça samimi bir davranıştır. Partneriniz sizi izlerken, en çok zevk aldığınız bölgeleri de öğrenme şansı elde eder. Mastürbasyon yaparken tek başınıza yapmaya dikkat edin. Üzerinden biraz süre geçtikten sonra partnerinizi de size katılması için davet edebilirsiniz.

Birbirinizi bağlayın

Çoğu istanbul travesti cinsel ilişki sırasında partnerini tahrik edebilmek için itaatkar bir rol üstlenmeyi tercih eder. Bu oyunun en iyi tarafı herhangi bir senaryoya, bir yönetmene ya da plana ihtiyacınız olmaması. Evde elinize geçen bir eşarp, koli bandı ya da herhangi bir kemer kolayca işinizi görebilir. Sonrası kendiliğinden gelecektir. Bu oyunun kuralı, başlamadan önce mümkün olabildiğince ağırdan almak ve partnerinize olan güveninizden %100 emin olmanız. Ayrıca partnerinizle beraber, devam etmek istemediğinizde oyunu durdurabilecek bir güvenlik parolası belirleyin.

Beraber erotik içerikli filmler izleyin

Baştan çıkarıcı bir isme sahip, aptalca bir olay örgüsü olan ya da çekici bulduğunuz bir oyuncunun yer aldığı bir film seçin. Filmi seçerken, ikinizin de zevk almasını sağlayabilecek bir film bulmaya özen gösterin. Film seçiminden sonra arkanıza yaslanın, rahatlayın ve filmin keyfini çıkarın. Eğer partneriniz gördüğü herhangi bir şeyden etkilendiyse, güvensizlik ve kıskançlık duymak yerine durumu kendi lehinize kullanmaya çalışın.

Filmi sonuna kadar izlemeye çalışın. İsterseniz filmdekileri bire bir uygulayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın