Travesti İle İzlenme Fantezisi

Kişinin kafasında cinsel coşkuyu artıracak nitelikte hayaller canlanmasına “cinsel fantezi” adını veriyoruz. “Cinsel fantezi kurmak”; her istenilenin gerçekleştirilemediği gerçek dünyada, dozunda kaldığı sürece, cinsel istekleri tatmin için uygulanabilecek en zararsız ve güzel bir yoldur.

Daha çok travestilerde görülen “birileri tarafından izlenme fantezisi” yani “seks yaparken üçüncü bir kişi tarafından izlenme fantezisi” oldukça yaygın bir cinsel fantezidir. Aslında bu fantezinin temelinde “teşhircilik” arzusunun yattığını söyleyebiliriz. Bu fantezide travesti  partneriyle sevişirken birileri tarafından izlendiği anda odak noktası olduğunu düşünüyor ve cinsel hazzı yoğunlaşıyor.

Kendini toplumda rahat gösteremeyen istanbul travesti yatakta başarılı olmanın ve başkalarının gözünde odak noktası olmanın hazzını doruk noktada yaşayabiliyor. Ayrıca bu şekilde kendine olan güvenini onarmaya ve güçlendirmeye de çalışıyor. Bu fantezi bazen eyleme geçebiliyor ve çift uygunsuz ortamlarda başkalarının gözleri önünde sevişmeye başlayabiliyor. Bunu kişisel bir özgürlük olarak değerlendirmek doğru değildir. Çünkü özgürlükbaşkalarına baskı yapma veya başkalarını rahatsız etme hakkı değildir. Toplu yerlerde seks yapma ihtiyacı duyulduğu zaman, kişinin bu dürtüsünü bastırması veya bu dürtüyü eyleme geçirecek uygun bir mekân araması gerekiyor. Örnek olarak tuvaletler bu konuda ilk akla gelen yerler olarak değerlendirilebiliyor. Aksi bir durum dürtü kontrol bozukluğu olarak toplumsal, hukuki ve ilişkisel sorunlara yol açabiliyor. Bu nedenle birileri tarafından izlenme fantezisini eyleme geçirmek, tekrarlayıcı ve zorlayıcı bir nitelik alıyorsa, kişi bu fantezi eyleme geçmeden cinsel uyarılma ve boşalma yaşayamıyorsa, o zaman bunu cinsel bir sapkınlığın işareti olarak görmek gerekiyor. Çünkü fanteziler, cinsel uyarılmayı sağlamak, haz duymak ve orgazm olabilmek için zorunlu olduğunda “cinsel sapkınlık” söz konusu olabiliyor.

Cinsel sapkınlıklar; genellikle tekrarlanan ve kişiye üzüntü veren çok özel cinsel fanteziler, yoğun cinsel dürtüler ve uygulamalar ile karakterize cinsel bozukluklardır. En sık görülen cinsel sapkınlıklardan biri olan teşhircilik; birinin cinsel organlarını bir yabancıya veya tahmin etmeyen bir kişiye tekrarlanan gösterme zorlantısıdır. Yani teşhirciler kadın ve çocukların önünde, cinsel doyuma ulaşmak amacıyla soyunan ya da cinsel bölgelerini açan kişilerdir. Teşhirciler soyunmaktan zevk alırlar ve böylece cinsel doyuma ulaşabilirler.

Peki, nereye kadar normal nereden sonra sapkınlık olarak değerlendirmek gerekiyor? En az 6 aylık bir süre boyunca, kişi genital organlarını, bunu beklemeyen bir yabancıya gösteriyorsa, bununla ilgili yoğun ve cinsel yönden uyarıcı fanteziler kuruyorsa, toplumsal değer yargılarını hiçe sayarak cinsel dürtülerine göre davranıyorsa ve cinsel dürtüleri ya da fantezileri belirgin bir sıkıntıya ya da kişilerarası sorunlara neden oluyorsa, o zaman sapkınlıktan bahsedebiliyoruz.

Cinsel Sapkınlığa Son: “Anı Ölümsüzleştir!”

Cinsel fantezilerin en can alıcı özelliği sonsuz ve sınırsız olmasıdır. Bu sonsuz ve sınırsız olan cinsel fantezilerin içinde nasıl ki kişinin cinsel yaşamındaki heyecanı yoğunlaştırarak daha kolay doyuma ulaşmasını sağlayacak ve hayatını renklendirecek zararsız hayaller varsa, birileri tarafından izlenme fantezisi gibi Türk toplumunun asla kabullenemeyeceği hayallerde vardır. Seks yaparken üçüncü bir kişi tarafından izlenme fantezisi, günümüzde çok fazla tercih edilen fakat toplum yapısı el vermediği için eyleme geçirildiğinde cinsel bozukluk olarak görülen bir cinsel fantezidir. Bu fanteziyi “sapkın” ifadesinin dışında tutabilmek için “anı ölümsüzleştirme” yöntemini kullanabilirsiniz. “Kamera karşısında sevişme” veya “ayna karşısında sevişme” tekniklerinin uygulandığı bu yöntem sayesinde, ateşli, arzu dolu ve doyumsuz bir seksi heyecan verici bir deneyim haline getirebilirsiniz. Böylece kendinizi, partnerinizi ve seks hayatınızı dışarıdan görebilir, yaptığınız ya da yapmak istediğiniz her şeyi cinsel hayatınızın bir parçası haline getirebilirsiniz. Ayrıca seks sırasında yaşayacağınız gözetlenme hissi, partnerinizle gerçekleştirdiğiniz seksin daha tutkulu bir hal almasını sağlayabilir. Macera havasına girmenizi sağlayan kamera sayesinde, hiçbir zaman yaşayamayacağınız ilginç bir izleme deneyimi yaşama şansı elde edebilirsiniz.

istanbul travestileri

Anormal Büyüklükte Penisi Olan Erkeklerin Dramı

Erkek bedenine ister önden ister profilden baksın gözü sadece bir noktada odaklanır ve başrol oyuncusunun (?) kaprisi de çoktur. İşte bu noktada hayat durur ve sadece bir kıstas ön plana çıkar: Boyu büyük ya da küçük.

Penis boyu günümüzde iyi eğitim almış kişiler arasında bile güç ve otoritenin göstergesi olarak kabul edilebilmektedir. Çünkü penis boyu erkek cinselliğiyle özdeşleşmiş, cinsel hazzın garantisi olarak algılanmış ve erkeklik gücünün, hatta doğrudan gücün kendisinin sembolü haline gelmiştir. Aslında bu işin bir standardı yoktur. Çünkü çeşitli ırklara ve farklı iklimlerde yaşayan insanlara göre penis boyları farklılık gösterir.

Penis Latincede “kuyruk” anlamına gelmektedir. Penis “kemiksiz” erkeklik organıdır. Renk ve biçimi değişik olabilir. Sağa veya sola hafif eğrilikler gösterebilir. Penis boyu gerçekten önemlidir ama sağlıklı bir cinsel yaşam için tek başına yeterli değildir. Kadında döllenmenin olabilmesi için erkeğin spermlerinin kadın vajinasının arkasına ulaşabilmesi gerekmektedir. Bunun için ise 10 cm ve üzerinde bir penis boyu gerekmektedir. Ama unutulmaması gereken şudur: “Cinsellikte penisin boyundan çok işlevi önemlidir.” Yüzyıllardan beri penis boyu ile erkeklik gücü arasında bir bağlantı kurulmuştur. Böylece erkeğin penisi ne kadar büyükse yatakta da o kadar iyi olacağı düşünülmüştür. Oysaki penis boyu cinsel ilişkide çok da önemli değildir. Çünkü kadının asıl zevk kaynağı vajinanın 1/3’lük kısmı ve klitorisidir. Yani kadının vajinasının girişindeki 3–4 cm’lik bölümünde cinsel uyarım noktaları oldukça fazla iken, vajinanın diğer bölgelerinde bu kadar yoğunlukta değildir. Hatta ünlü G noktasının da bu bölgede olduğu söylenmektedir. İster penis-vajina birlikteliği olsun isterse mastürbasyon, kadın için önemli uyarım ve boşalım noktası klitoristir. Yani vajina içerisine giren penisin uyarması ve dıştan gelen uyarmalar birleşerek kadının klitorisinde birleşir ve boşalma meydana gelir. Bundan dolayı kadın için penisin boyu önemli değildir. Kadının duyularına, bedenine yapılacak doğru dokunuşlar onun hazzını artırıcı etkenlerdir. Tüm bunlardan dolayı penis boyu asla doğrudan kadını tatmin eden bir unsur olmamıştır.

Dinsel inanışa göre; Havva ile Âdem incir yaprakları ile örtünmüşlerdir. Erkek kadının önündeki incir yaprağını kaldırarak kadını seyirlik bir objeye dönüştürürken; penisi görme ve gösterme ayrıcalığını da tekeline alarak bir tabunun doğmasına yol açmıştır. Eski Yunan mitolojisine göre ise; Priapos tanrısal bir yaratıktır ve Zeus’un Afrodit’ten olma oğludur. Kısa ve çarpık bir bedeninin yanı sıra, neredeyse boyuna yakın ve yukarıya doğru kalkık duran kocaman bir penisi vardır. Efsaneye göre Afrodit ve Zeus bu çirkin bebeği kimselere göstermemek için kırlara terk eder. Bağları, bahçeleri koruyan ve bereketi simgeleyen Priapos’u çobanlar bulup büyütür ve büyük penisine tapınır olurlar. Doğumda ortalama 2,5 cm kadar olan gerilmiş penis boyu ergenlik öncesi dönemde 5–6 cm’ye kadar ulaşır. Ergenlikle beraber hemen hemen her erkek organının boyutu hakkında ciddi kuşkular, bunalımlar yaşar. Ergenlikte penis boyu yaklaşık iki kat artar ve ortalama 8–10 cm’ye kadar ulaşır. Ereksiyonda bu değer yaklaşık iki katına çıkar ve ortalama 14 cm olur. Bununla birlikte penisin büyüklüğü kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Erekte penis boyu ortalama 14 cm olmakla beraber 10–18 cm arası penisler normal boyutlarda kabul edilebilir. Ülkemizde penis boyu ortalama 14 cm’dir.

Penis yapı olarak tehditkârdır

Bir kadın vajinasını “açar” ama bir erkek penisini “çıkartır”. Açmak ve çıkartmak çok farklı kavramlardır. Çünkü çıkarılan penis başka bir yere, genellikle de vajinaya girme potansiyelini içinde barındırır ve bu nedenle de tehditkârdır. Pornografik yayınlarla da pekiştirilen bu cinsel mit, kadınların tatmin olabilmesinin ancak büyük bir penis ile mümkün olabileceği önyargısına neden olmaktadır. Pek çok erkek, kendi cinsel organının boyutlarını etraftan duyduğu abartılı tanımlamalarla karşılaştırarak yetersizlik hissi ve endişe duyabilir. Bir erkeğin penisinin küçük olması onun cinsel anlamda yetersiz olduğu anlamına gelmez. Aksine büyük penis çoğu kez kadınlara acı verir.

“Penisini silah sandılar!”

Haberi çok ses getirmişti. ABD’nin San Francisco kentinde yaşayan dünyanın en büyük penisli adamı Jonah Falcon (42) geçtiğimiz günlerde kentin havaalanında durdurulup silah taşıdığı iddiasıyla aranmıştı. Polisin penisini silah sanmasının kendisini güldürdüğünü belirten Falcon, erekte olmamış haliyle 22 santimetre olan penisi ile rekorlar kitabına girmişti. Erekte olduğu zaman boyutun 35 santimetre olduğunu söyleyen Falcon, bisiklet şortu giydiği için havalimanında yanlış anlaşıldığını söylemişti. En az “küçük penisli erkekler” kadar “anormal büyüklükte penisi olan erkeler” de hem cinsel hayatlarında hem de iç dünyalarında sorun yaşıyorlar. Birisinde “yetersizlik ve eksiklik duygusu” ön plandayken diğerinde ise” anormal olma ve korkutma” ön planda oluyor.

Anormal büyüklükte penisli erkekler, seks yaparken zorlanırlar ve sosyal ortamlarda kendilerini kısıtlamak zorunda kalırlar. Nasıl mı?

-Habere konu olacak şekilde giyim ve kuşamlarına dikkat etmeleri gerekir.

-Balet gibi her mesleği yapamazlar. -Umuma açık tuvaletlerde ve hamamlarda rahat edemezler.

-Anal seks yaşayamazlar.

-Birlikte oldukları istanbul travestileri korkuturlar ve seksten soğuturlar.

-Penis kanlanarak sertleştiği için hem sertleşmede hem de sertliği devam ettirme sorun yaşarlar. Bu nedenle sık seks yapamazlar ve performansları sorunlu olabilir. Hatta bazı vakalarda penislerini kaldırmaya çalışırken bayılma gibi sorunların ortaya çıktığı rapor edilmiştir.

-Seks yaparken birçok pozisyonda birlikte oldukları kadınlara hasar verdiklerinden, canlarını acıttıklarından veya onları zorladıklarından dolayı her pozisyonda seks yapamazlar ve pozisyon zenginlikleri yoktur.

-Stresli ve gergin olduklarından ve partnerleri de rahat olmadıkları için erken boşalabilirler.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın